Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Теплові насоси Vaillant: невичерпна енергія, сучасна технологія


«Ми повинні запроваджувати інновації, прислухатися до своїх споживачів», — запевняв засновник компанії Йоганн Вайллант ще у 1874 р. Це твердження залишається кредо компанії і донині.

Сьогодні цей принцип втілюється в оптимальному використанні відновлюваної енергії, забезпеченні точного контролю нагріву за допомогою програмних засобів та пропонуванні споживачам усіх необхідних засобів для того, щоб зробити їхні домівки більш комфортабельними — на засадах гарантії якості від традиційного німецького бренда.

Теплові насоси Vaillant — найкращий приклад втілення цих засад. Вони використовують невичерпну енергію сонця, що знаходиться в повітрі, ґрунті та підземних водах у вигляді безкоштовного безвуглецевого джерела енергії, та перетворюють її на комфорт у помешканні, забезпечуючи нагрів узимку, охолодження влітку та користування гарячою водою протягом усього року.

Менші комунальні платежі

Порівняно з традиційними конденсаційними газовими системами, тепловий насос дозволяє економити на витратах на комунальні платежі до 75%. Природа постачає три чверті теплової енергії безкоштовно. Лише 25% затрачуваної енергії — це робоча енергія у вигляді електрики.

Менше СО2 у середовищі

Зменшення викидів на 30%: теплові насоси не використовують згоряння. Це означає, що вони мають мінімальний вуглецевий слід. Використання робочої енергії з відновлюваних джерел також забезпечить практично вуглецево-нейтральну систему нагріву та охолодження. Рекомендується генерувати частину цієї електрики самостійно за допомогою фотоелектричної системи Vaillant.


Широкі можливості застосування, відмінне рішення для нових будівель

Теплові насоси являють собою низькотемпературні генератори тепла. Це робить їх ідеальним рішенням для новобудов, які мають низькі потреби в енергії завдяки хорошій теплоізоляції. Більша частина енергії використовується для гарячої води — сфери, у якій теплові насоси Vaillant мають найвищі вихідні показники, щоб забезпечувати Ваш комфорт щодня.

Підходять для модернізації

Теплові насоси також підходять для проектів з модернізації, наприклад, у регіонах без магістрального газопостачання. Оскільки системи теплових насосів більш ефективні при невисоких температурах подачі теплоносія (35-55 °C), доцільно комбінувати їх з теплою підлогою. Утім, теплоізоляція не є обов’язковою. Як правило, чим вищий індекс енергоефективнос- ті приміщення, тим краще. Проконсультуйтеся зі своїм монтажни- ком, який охоче відповість на всі Ваші запитання.

Теплові насоси працюють, за будь якоЇ погоди

З точки зору географічних умов, немає значення, де використо- вувати теплові насоси. Навіть на далекій півночі при температу- рі –25 °С вони забезпечують надійний та ефективний нагрів.

У той самий час мешканців південних регіонів може зацікавити вбудована функція активного охолодження, яку можна активува- ти влітку за допомогою відповідних налаштувань.

Ваші гарантії — досвід Vaillant

Vaillant є лідером у постачанні інноваційних рішень з опалення уже понад 140 років, і цей досвід уже більше 40 років включає також теплові насоси. Наші власні розробки, більшість яких є запатентованими, зробили цю технологію надійною, ефективною та придатною до щоденного використання. Понад 200 тис. теплових насосів, встановлених у всьому світі, щодня доводять це під час їх експлуатації. Переваги нашого досвіду:

 • Продукція розроблена у Німеччині та виготовлена виключно в ЄС.
 • 100% тестування кожного теплового насоса на лінії виробництва.
 • Відтворення суворих погодних умов у наших власних центрах з тестування, кліматичних камерах із температурою до –25 °С.
 • Теплові насоси Vaillant є одними з найбільш якісних на ринку.
 • Високий рівень безпеки завдяки використанню високих європейських стандартів.
 • Управління якістю згідно EN ISO 9001 та EN ISO 14001.

Новий тепловий насос aroTHERM Split: для Вашого комфорту та бюджету

aroTHERM Split — це тепловий насос, що має фантастичне співвідношення ціна/якість. Він використовує тепло повітря,у якості безкоштовного джерела енергії. Система aroTHERM Split складається з двох компонентів — теплового насоса, який розташовують зовні будівлі, та внутрішнього блока.

Тепловий насос типу повітря/вода aroTHERM Split, гідравлічний модуль uniTOWER


Тепловий насос типу повітря/вода aroTHERM Split, гідравлічний модуль з кріпленням на стіну, контроллер multiMATIC, циліндр для гарячої води uniSTOR

Комфорт, що працює на Вас

Тепловий насос розташовують біля стіни будинку або на відстані до 25 метрів від будинку. Внутрішній блок або uniTOWER, встановлюють всередині будинку. Гідравлічний модуль з вбудованим водонагрівачем uniTOWER не більший за холодильник і пропонує низку переваг:

 • Збереження простору, акуратне встановлення — всі гідравлічні компоненти вже знаходяться всередині.
 • Комфортне користування гарячою водою чотирма особами завдяки інтегрованому 190-літровому накопичувальному циліндру.

Вам потрібно більше води, ніж 190 л? Якщо так, просто під’єд- найте гідравлічний модуль для настінного монтажу до водона- грівача uniSTOR:

 • Ємність резервуару до 500 л
 • Можна одночасно використовувати декілька відводів
 • Високий рівень комфорту із забезпеченням гарячої води та опалення
 • Система дозволяє інтегрувати сонячну теплову установку.

Встановлення згідно плану

aroTHERM Split можна легко встановити за один день. Це відносно проста недорога послуга, що не потребує створення великих отворів у стінах.

Компактний і водночас потужний

Завдяки компактним розмірам (188х60х69) uniTOWER не займає надто багато дорогоцінного місця у нових будинках.Висока продуктивність, низький рівень шуму

Ви невдовзі переконаєтесь: Вам нічого не заважатиме

Система aroTHERM Split не лише надзвичайно економічна та ефективна: завдяки системі SoundSafeSystem, вона також неймовірно тиха. Гудіння гідравлічного модуля не більш гучне, ніж шум роботи сучасного холодильника. У випадку встановлен- ня у підвалі або підсобному приміщенні, Ви нічого не почуєте.

Зовнішній блок також працює дуже тихо. Робочий шум ледве помітний на відстані декількох метрів і подібний до тихого шелесту листя.


Гнучкі параметри потужності для задоволення Ваших потреб

aroTHERM Split доступний із різними параметрами потужності від 3 до 12 кВт. Один із них обов’язково підійде саме Вам. Поєднайте його з нашим гідравлічним модулем uniTOWER та контроллером для створення високоефективної системи нагріву:


Звичайно, Ваш монтажник розробить для Вас систему теплово- го насоса та допоможе з вибором обладнання відповідно Ваших потреб.


Легке встановлення

Вам не потрібно використовувати великі площі земельної ділянки, щоб отримати переваги від високопродуктивного теплового насоса aroTHERM Split.

Залежно від Ваших потреб, його можна розмістити у садочку, навпроти стіни будинку або на даху гаража. Кріплення дозволяють здійснити будь-який тип встановлення з відмінною якістю.