В Івано-Франківську завершено модернізацію приватної котельні

Модернізація котельні Buderus

Завершено модернізацію газової котельні приватного будинку площею 500 м2. Основою інженерного рішення було заміна старого традиційного котла на більш економічний та сучасний конденсаційний котел. Вибором для впровадження інновацій є відомий німецький бренд Buderus.

Модернізація котельні Buderus

Основним джерелом тепла став одноконтурний конденсаційний котел Buderus Logamax plus GB162 V2. В комплектацію котельні входять насосні групи з енергоощадними насосами, гідравлічна стрілка та розподільчий колектор цього ж бренду, які розподіляють тепло на систему опалення, теплу підлогу та бойлер на гаряче водопостачання.

Модернізація котельні Buderus

Автоматикою керування котлом є погодо залежний програматор RC300K Buderus та насосними групами є модулі змішувача EMS plus ММ100. Шляхом вдало підібраної комплектації клієнт отримав інноваційні технології, досконалу автоматику, безпеку, надійність та високу економічність.

Модернізація котельні Buderus

Якщо вам необхідно встановити обладнання для котельні в Івано-Франківську, зверніться за допомогою до наших спеціалістів. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання робіт та пропонуємо справедливі ціни. Отримати додаткову інформацію щодо специфіки нашої роботи та визначення вартості послуг можна за телефоном, вказаним на сайті компанії.