Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Високе звання «Лідер року 2018» — нове досягнення ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу нашу компанію ЕКО ЕНЕРГІЯ ® визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».


Результати підприємства:.

  • 7 місце ( Золото ) серед субєктів господарювання України за показником «Коефіціент обооротності активів»;
  • 1 місце ( Золото ) серед субєктів господарювання Івано-Франківської області у номінації «Платоспроможність».


Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й роки кропіткої праці й зусиль кожного працівника. Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це: висока якість, задоволення потреб клієнта. Ми вважаємо, що наші клієнти гідні найкращого.

На сьогодні наше підприємство пропонує клієнтові такі послуги: фахова консультація з приводу оформлення «зеленого» тарифу для фізичних осіб, встановлення сонячних електростанцій для дому «під ключ», для юридичних компаній для зменшення власного споживання. Також пропонуємо готові комплекти мережевих, автономних та гібридних електростанцій з використанням сонячних батарей, геліосистеми та сонячні колектори для нагріву води. Нашою особливістю є: відповідальність, чесність та дисциплінованість.

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.