Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Визначення вартості стандартного приєднання до електричних мереж

Калькулятор визначення вартості послуги зі стандартного приєднання електроустановок замовника до електричних мереж електропередавальної організації.

Даний калькулятор надає орієнтовний розрахунок з урахуванням внесених вихідних даних. Остаточний розрахунок вартості послуги зі стандартного приєднання буде зазначений в проекті договору про приєднання, який електропередавальна організація надасть замовнику у разі надходження від нього офіційної заяви на приєднання до електричних мереж.

Стандартне приєднання - це приєднання електроустановки (крім електроустановок приєднання для виробництва електричної енергії) замовника до діючих мереж електропередавальної організації на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності (незалежно від загруженості трансформатора чи технічного стану мереж) до місця приєднання, яке диференціюється за ступенями потужності об'єкта замовника: перший ступінь - до 16кВт включно; другий ступінь - від 16 кВт до 50 кВт включно; третій ступінь - від 50 кВт до 160 кВт включно.

Калькулятор визначення вартості послуги зі стандартного приєднання електроустановок