Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Volkswagen: електрокар для подорожей

Родина із США переобладнала машину Volkswagen на електрокар. Будиночок на колесах енергетично незалежний: на даху авто встановлені сонячні панелі, які виробляють електроенергію для подорожей або відпочинку на природі.


Господар будинку Бретт Белен вже протягом багатьох років створює електрокари, які працюють на енергії сонця. Його останній проект — фургон Volkswagen, на якому встановлені великі сонячні панелі.


Дах складається з 4305 Вт сонячних панелей LG і 1220 Вт масиву панелей у передній області фургона. Спеціальні перетворювачі підвищують напругу панелей від 40 В до 55 В. Для накопичення енергії також встановлені акумулятори.


Силовий привід нахиляє фотоелектричні панелі для отримання більшої енергії протягом дня. При нахилі близько 40° можна отримувати досить багато енергії протягом 6 год. Також можна просто перемістити фургон.

А простір під панелями використовується як додаткове спальне місце, в яке можна потрапити через люк авто.


Щоб повністю зарядити акумулятор електрокара від сонячних панелей, буде потрібно трохи більше одного дня: все залежить від тривалості світлового дня та географічного розташування. У себе вдома, в штаті Орегон, зарядки протягом одного дня буде досить, щоб проїхати по місту 24—32 км. Фургон також можна заряджати через електромережу, для повної зарядки акумулятора вистачить 2 год. і 20 хв.


Джерело: epochtimes.com.ua