Phono Solar - сонячні батареї | сонячні панелі

Phono Solar - провідний світовий виробник високоефективних фотоелектричних продуктів. Вона входить в групу SUMEC і є виконавчим органом Fortune Top 500, нового енергетичного сектора Китайської національної машинобудівної групи. Грунтуючись на технологічних і продуктових інноваціях, Phono Solar прагне надавати нашим клієнтам універсальні рішення в області екологічно чистої енергії з оптовими поставками, управлінням, розподілом і зберіганням енергії. Ми прагнемо застосовувати найсучасніші досягнення в галузі досліджень для розвитку нашого виробництва і послуг, постійно покращуючи дизайн і якість наших фотоелектричних систем, електростанцій і інтелектуальних систем мікросетей. Будучи конкурентоспроможним глобальним партнером в цій області, ми докладаємо зусиль до створення економічних, соціальних і екологічних цінностей для наших інвесторів і клієнтів.

 

Завдяки безперервним інновацій продуктів і бізнес-режимів, Phono Solar надає клієнтам гнучкі продукти та рішення в області екологічно чистої енергії, постійно покращуючи цінність клієнтів. Орієнтуючись на оптимальну ефективність перетворення системи, Phono Solar просуває технологічні інновації та прагне забезпечити глобальних клієнтів екологічно чистою енергією екстра-класу.

 

Активи оптимальної LCOE (вирівнюється вартість електроенергії). Phono Solar активно просуває інновації і розвиток технології фотоелектричних продуктів. 

 

Продукти Phono Solar були визнані PHOTON Laboratory, PVEL і Rated Solar Installer і рекомендовані як високоякісні продукти. Компанія Phono Solar з 2016 року безперервно визнає DNV-GL кращим виконавцем. Інженерна команда Phono Solar надає високоякісні матеріали і компоненти на етапі проектування модуля. Зразки модулів постійно тестуються в Центрі тестування Phono Solar - проходять 36 тестів контролю якості. На додаток до суворого процесу тестування, Phono Solar надає своїм міжнародним клієнтам всебічні умови гарантії і страховку від третіх осіб.

 

Завдяки перевіреного часом досвіду за останні 41 рік, SUMEC Group, материнська компанія Phono Solar, стала символом переваги на світових торгових ринках. SUMEC Group володіє 17 науково-дослідними інститутами, 35 зарубіжними компаніями і 35 промисловими підприємствами по всьому світу. Поклавшись на потужну підтримку материнської компанії, Phono Solar може надати нашим клієнтам по всьому світу надійні сонячні продукти та послуги з проектним рішенням. SUMEC Group Corporation (SUMEC), заснована в 1978 році, є ключовим членом Китайської національної машинобудівної корпорації (SINOMACH), державної магістральної компанії під прямим контролем центрального уряду, яка зайняла 256-е місце в списку Fortune Global 500 в 2018 році.

Phono Solar - сонячні батареї | сонячні панелі

Від цього виробника товарів немає