Прана - рекуператори повітря

Компанія ПРАНА — це автор і виробник ряду сучасних технологій в галузі енергозбереження. 15 років під торговою маркою "PRANA" на різних континентах комплексні енергоефективні рішення вентиляції приносять комфорт та економлять гроші.

Сьогодні компанія ПРАНА випускає четверте покоління рекуператорів повітря на основі мідного теплообмінника. В розпорядженні інженерів є своя кліматична лабораторія, яка дозволяє разробляти та впроваджувати на ринок нові апробовані моделі.

Конструкторські розробки інженерів компанії Прана постійно вдосконалюються. Завдяки власній кліматичній лабораторії інженери компанії можуть запропонувати вентиляційні системи для використання за різних кліматичних умов і в приміщеннях будь-якого призначення: офісах, школах, медичних установах, магазинах, промислових підприємствах, спортивних залах і басейнах, особняках і квартирах у багатоповерхівках.

Прана - рекуператори повітря

Рекуператор Прана 150

Рекуператор Прана 150 - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

6950 грн

Рекуператор Прана 150 ECO ENERGY

Рекуператор Прана 150 ECO ENERGY - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

14800 грн

Рекуператор Прана 150 ECO LIFE

Рекуператор Прана 150 ECO LIFE - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

17500 грн

Рекуператор Прана 200C

Рекуператор Прана 200C - приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

9500 грн

Рекуператор Прана 200C ECO ENERGY

Рекуператор Прана 200C ECO ENERGY - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

19500 грн

Рекуператор Прана 200C ECO LIFE

Рекуператор Прана 200C ECO LIFE - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

21000 грн

Рекуператор Прана 200G

Рекуператор Прана 200G - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

7450 грн

Рекуператор Прана 200G ECO ENERGY

Рекуператор Прана 200G ECO ENERGY - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

15800 грн

Рекуператор Прана 200G ECO LIFE

Рекуператор Прана 200G ECO LIFE - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

18000 грн

Рекуператор Прана 250

Рекуператор Прана 250 - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенях громадського та промислового призначення.

13800 грн

Рекуператор Прана 340A

Рекуператор Прана 340A - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенях громадського та промислового призначення.

13800 грн

Рекуператор Прана 340S

Рекуператор Прана 340S - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенях громадського та промислового призначення.

19800 грн