Параметри
Ціна 6105 - 15708 грн
Виробник i
Виберіть виробника товарів

Рекуператори

Рекуператор PRANA-150

Рекуператор PRANA-150 - Децентралізована система вентиляції - свіже та якісне повітря.

6105 грн

Рекуператор PRANA-200C

Рекуператор PRANA-200C - Децентралізована система вентиляції - свіже та якісне повітря.

7920 грн

Рекуператор PRANA-200G

Рекуператор PRANA-200G - Децентралізована система вентиляції - свіже та якісне повітря.

6534 грн

Рекуператор PRANA-250

Рекуператор PRANA-250 - Децентралізована система вентиляції - свіже та якісне повітря.

11220 грн

Рекуператор PRANA-340A

Рекуператор PRANA-340A - Децентралізована система вентиляції - свіже та якісне повітря.

11682 грн

Рекуператор PRANA-340S

Рекуператор PRANA-340S - Децентралізована система вентиляції - свіже та якісне повітря.

15708 грн

Рекуператори

Чи помічали ви, як довго перебуваєте у приміщенні? Робота, школа чи дитячий садочок, транспорт – все це разом з пластиковими вікнами не найкращі супутники здорового життя. І вже точно, той мінімум свіжого повітря , яке вдихаємо з поміж благ цивілізації мусить бути найкращої якості. Як досягти результату найчистішого, найсвіжішого повітря та зберегти взимку те безцінне тепло? Думаєте, фантастика? Ні! Придбайте для дому чи офісу рекуператор і втома від нестачі чистого повітря зникне назавжди з вашого життя.

Що таке РЕКУПЕРАТОР?

Рекуператор – це прилад, який завдяки подвійному потоку повітря з одного боку очищає (вентилює та кондиціонує) повітря , а з іншого - зберігає тепло у приміщенні, а , отже, й ваші гроші. Це один із найкращих способів зменшення втрат тепла, яке відбувається через звичні вентиляційні системи.

Як це працює?

Інноваційний спосіб енергозбереження через рекуператор можливий тому, що прилад збирає «погане» повітря з приміщення та одночасно «хороше» свіже із вулиці і через свої теплообмінники зустрічними потоками змінює їх розташування: підігріте чисте повітря спрямовує в оселю, а «брудне» - виштовхує назовні. Повітря між собою не змішується в робочому модулі, а повертає своє тепло через теплообмінники, що знаходяться в середині моделі. А отже, повітря, яке витягується з приміщення за температурою таке ж як і те, котре повертається (втягується) . Коли ж на вулиці літо – все відбувається навпаки: повітря кондиціонується.

Як підібрати рекуператор?

Для того, щоб обрати найкращу модель рекуператора слід розпочинати з вимірювання приміщення, яке він буде вентилювати. Адже грамотна вентиляція – запорука вашого затишку. Більшість моделей рекуператорів на ринку призначені для приміщень від 60 м2 і далі до об’ємних промислових габаритів. Класифікувати рекуператори вентиляції приміщення можна і за типом струму: змінний струм (підключення до загальної мережі з напругою 220В) та постійним (з напругою 24В), що більше підходить для вологих приміщень та є значно безпечнішими при такому мікрокліматі. Цінова палітра залежить від кількості повітря, що його може прилад пропустити через себе протягом години. Іноді, великі вологі приміщення такі, як дельфінарії чи басейни, що потребують вологозахищених рекуператорів, що теж є визначальним фактором впливу на ціну.

Здебільшого, рекуператори не потребують розміщення додаткових елементів, коробів чи вентиляцій і можуть з легкістю розміститися прямо на стіні із зробленим відповідним отвором .

Ви бажаєте свіжого повітря та не бажаєте зайвих витрат на тепло – тоді вам до нас!