Параметри
Ціна 6950 - 21000 грн
Виробник i
Виберіть виробника товарів

Рекуператор Прана - системи вентиляції повітря

Рекуператор Прана 150

Рекуператор Прана 150 - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

6950 грн

Рекуператор Прана 150 ECO ENERGY

Рекуператор Прана 150 ECO ENERGY - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

14800 грн

Рекуператор Прана 150 ECO LIFE

Рекуператор Прана 150 ECO LIFE - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

17500 грн

Рекуператор Прана 200C

Рекуператор Прана 200C - приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

9500 грн

Рекуператор Прана 200C ECO ENERGY

Рекуператор Прана 200C ECO ENERGY - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

19500 грн

Рекуператор Прана 200C ECO LIFE

Рекуператор Прана 200C ECO LIFE - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

21000 грн

Рекуператор Прана 200G

Рекуператор Прана 200G - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

7450 грн

Рекуператор Прана 200G ECO ENERGY

Рекуператор Прана 200G ECO ENERGY - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

15800 грн

Рекуператор Прана 200G ECO LIFE

Рекуператор Прана 200G ECO LIFE - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенні.

18000 грн

Рекуператор Прана 250

Рекуператор Прана 250 - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенях громадського та промислового призначення.

13800 грн

Рекуператор Прана 340A

Рекуператор Прана 340A - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенях громадського та промислового призначення.

13800 грн

Рекуператор Прана 340S

Рекуператор Прана 340S - Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією. Призначена для забезпечення постійного повітрообміну в приміщенях громадського та промислового призначення.

19800 грн

Рекуператори Прана

Чи помічали ви, як довго перебуваєте у приміщенні? Робота, школа чи дитячий садочок, транспорт – все це разом з пластиковими вікнами не найкращі супутники здорового життя. І вже точно, той мінімум свіжого повітря , яке вдихаємо з поміж благ цивілізації мусить бути найкращої якості. Як досягти результату найчистішого, найсвіжішого повітря та зберегти взимку те безцінне тепло? Думаєте, фантастика? Ні! Придбайте для дому чи офісу рекуператор і втома від нестачі чистого повітря зникне назавжди з вашого життя.

Що таке рекуператор тепла?

Рекуператор – це прилад, який завдяки подвійному потоку повітря з одного боку очищає (вентилює та кондиціонує) повітря , а з іншого - зберігає тепло у приміщенні, а , отже, й ваші гроші. Це один із найкращих способів зменшення втрат тепла, яке відбувається через звичні вентиляційні системи.

Як це працює?

Інноваційний спосіб енергозбереження через рекуператор можливий тому, що прилад збирає «погане» повітря з приміщення та одночасно «хороше» свіже із вулиці і через свої теплообмінники зустрічними потоками змінює їх розташування: підігріте чисте повітря спрямовує в оселю, а «брудне» - виштовхує назовні. Повітря між собою не змішується в робочому модулі, а повертає своє тепло через теплообмінники, що знаходяться в середині моделі. А отже, повітря, яке витягується з приміщення за температурою таке ж як і те, котре повертається (втягується) . Коли ж на вулиці літо – все відбувається навпаки: повітря кондиціонується.

Як підібрати рекуператор?

Для того, щоб обрати найкращу модель рекуператора слід розпочинати з вимірювання приміщення, яке він буде вентилювати. Адже грамотна вентиляція – запорука вашого затишку. Більшість моделей рекуператорів повітря на ринку призначені для приміщень від 60 м2 і далі до об’ємних промислових габаритів. Класифікувати рекуператори вентиляції приміщення можна і за типом струму: змінний струм (підключення до загальної мережі з напругою 220В) та постійним (з напругою 24В), що більше підходить для вологих приміщень та є значно безпечнішими при такому мікрокліматі. Цінова палітра залежить від кількості повітря, що його може прилад пропустити через себе протягом години. Іноді, великі вологі приміщення такі, як дельфінарії чи басейни, що потребують вологозахищених рекуператорів, що теж є визначальним фактором впливу на ціну.

Здебільшого, рекуператори не потребують розміщення додаткових елементів, коробів чи вентиляцій і можуть з легкістю розміститися прямо на стіні із зробленим відповідним отвором .

Ви бажаєте свіжого повітря та не бажаєте зайвих витрат на тепло – тоді вам до нас!