Рекуператор Прана 150

Виробник Прана
Модель Рекуператор PRANA-150
Наявність На складі

Ціна 6950 грн

Кількість

Приплив

115 м3/год

Витяжка

105 м3/год

Одночасна робота

ККД

91%

Споживання енергії

6-32 Вт*год

Міні-догрів

Довжина робочого модуля

Від 475 мм

Діаметр

150 мм

Діаметр монтажного отвору

165 мм

Рекомендована площа

До 60 м2

Утеплення корпусу

Система управління

пульт ДУ або димер (реостат)

Мідний теплообмінник

Так

Сетифікат

Європейський сертифікат якості СЕ

Рекуператор повітря Прана 150

Призначення рекуператора

Забезпечення ефективної, приточно-витяжної вентиляції в квартирах, будинках, комкерційних установах, громадських закладах

Зменшення витрат на опалення/кондиціювання, за рахунок природньої рекуперації повітря (на 20-70%)

Вирішення проблем з вологістю та пліснявою, що часто зустрічаються в “герметичних” будівлях

Створення приємного мікроклімату в приміщенні, за рахунок виведення забрудненого повітря та притоку свіжого, наповненого киснем та іонами.

  • Мідний теплообмінник забезпечує неперевершену рекуперацію і природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком.
  • Приток і витяжка працюють одночасно, повітряні потоки не змішуються.
  • Функція МІНІ-ДОГРІВ*
  • Корпус утеплений.
  • Новий дизайн внутрішніх і зовнішніх вентиляційних решіток забезпечує додатковий захист системи вентиляції від дощу, листя і тополиного пуху, а також дає змогу за необхідності повністю перекрити повітряні потоки.
  • Система управління: пульт дистанційного управління або димер (реостат).
  • Всередині робочого модуля міститься мідний теплообмінник, завдяки якому відбувається теплообмін (рекуперація).
  • Модель застосовується на об'єктах побутового призначення (приватні будинки, квартири, офісні приміщення, навчальні та дошкільні заклади ...).
  • Європейський сертифікат якості СЕ

*Функція МІНІ-ДОГРІВ - для моделей PRANA-150, PRANA-200, PRANA-200C. Дає змогу розширити температурний діапазон застосування системи Прана до -25°С (-30°С). Функція включається/виключається з ПДУ. При роботі за екстремальних температур, запобігатиме обмерзанню теплообмінника та вентиляторів рекуператора. В нічному режимі додатково збільшує температуру припливного повітря на 6-7 °С (Додаткове спожиання електроенергії 55 Вт*год).

Рекуператор ПРАНА – унікальна інноваційна система вентиляції повітря

Рекуператор Prana — це приточно-витяжна прямоточна система вентиляція (приток і витяжка відбуваються одночасно без змішування повітряних потоків). Корпус вентиляційної системи виконано з харчового АВС пластику. В якості рекуператора повітря використовується високоефективний мідний теплообмінник.

Система видаляє з приміщення повітря, яке забруднено мікрочасточками пилу та диму і забезпечує приток свіжого і чистого повітря ззовні. При цьому припливне та витяжне повітря проходить різними каналами і не змішується. Під час вентиляції відбувається міжканальна передача тепла, що, власне, й забезпечує енергоефективність системи у будь-яку пору року. Можливість регулювати обсяг повітря, що надходить і видаляється, забезпечує комфорт в приміщенні.

Рекуператор повітря Прана 150 Івано-Франківськ

Рекуператор тепла – найбільш сучасний метод збереження енергії

Обираючи звичайну приточну вентиляцію, варто пам'ятати, що зимовий період приміщення буде охолоджуватися. Цього не відбудеться при застосуванні системи з рекуперацією. Рекуперація (від англ. recuperation - зворотнє отримання) сьогодні стає все більш популярною. Нагріте повітря, що видаляється зсередини приміщення, передає тепло холодному повітрю ззовні через стінки теплообмінника. Завдяки рекуператору ПРАНА коефіцієнт утилізації тепла системою сягає 91%. Те, що система ПРАНА не містить фільтрів, дає змогу отримувати свіже живе повітря, коефіцієнт енергетичної якості якого складає 95-97%. Влітку це дає змогу зберігати комфортну прохолоду кондиціонера, а це подвійна вигода: по-перше, знадобиться менш потужний (а це означає – більш дешевий) кондиціонер, по-друге, можна досягти значної економії електроенергії під час його експлуатації (енергоспоживання рекуператора ПРАНА – до 30 Вт/год в середньому).

Увага! Рекуператор Прана-150 – це ПОВНОЦІННА система вентиляції з рекуперацією! На відміну від інших продуктів на ринку приплив та витяг працюють ОДНОЧАСНО, тому на 1 приміщення (до 60м2) достатньо однієї системи.

Рекуператор повітря Прана 150 Івано-Франківськ

Монтаж рекуператорів побутової та напівпромислової серії здійснюється в два етапи: – в стіні робиться наскрізний отвір. Його розміри залежать від моделі рекуператора; – в отворі закріплюється робочий модуль. Для цього використовується ущільнювач; Рекуператор встановлюються в пробурений отвір під кутом 3-5 градусів у верхній точці приміщення, що виходить на вулицю. Весь робочий модуль знаходиться в середині стіни а в приміщені та на фасаді залишаються вентиляційні решітки. Монтажні отвори: «PRANA 150» (побутова) – отвір 162 (220)мм; «PRANA 200G» (побутова) – отвір 220 (250)мм; «PRANA 200C» (напівпромислова) – отвір 220 (250)мм. Наші спеціалісти встановлюють вентиляційні системи згідно технології . Вони приділяють належну увагу всім процесам. Тому рекуператори працюють на протязі довгого часу та повністю виконують свої функції.

Монтаж рекуператора повітря Прана 150 Івано-Франківськ