Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 10:00-14:00
Графік роботи

Рекуператор PRANA-200G ECO ENERGY

Ціна:
₴ 16 410
Оцінка користувачів:
0 (0 відгуків)
Модель: PRANA-200G ECO ENERGY
Наявність: є на складі
Виробник: PRANA
Загальний опис

РЕКУПЕРАТОР PRANA - це сучасне рішення децентралізована припливно - витяжна система з рекуперацією тепла / холоду

Переваги

  • Зручне дистанційнекерування рекуператором(за допомогою пульта абододатку на смартфоні).
  • Збереження енергоресурсів(тепла / прохолоди всередині приміщення).
  • Усунення надмірноївологості приміщення.
  • Постійний приток свіжогоповітря та видаленнявідпрацьованого.
  • Рух повітря вприміщенні.
  • Здоровий мікрокліматприміщення.

Принцип дії рекуператора

 

Тепле відпрацьоване повітря, що видаляєтьсяз приміщення, проходячи через міднийтеплообмінник передає тепло зустрічномупотоку свіжого повітря з вулиці, що забезпечуєенергоефективність системи у будь-яку поруроку.

Рекуператор демонструє стабільно високийККД до 96 % завдяки унікальній конструкціїмідного теплообмінника.

Якісний повітрообмін в приміщенні не лишезбагачує повітря киснем, а й створює необхіднийрух повітря в приміщенні, що унеможливлюєрозвиток плісняви та грибку.

Процес інсталяції рекуператора займає додвох годин, без порушення ремонту. Зручнекеруванння роботою приладу здійснюється задопомогою пульта керування або додатку длясмартфону.

Принцип дії рекуператора

Керування рекуператором — зі смартфону

Компанія PRANA постійно вдосконалю конструкцію та оптимізуєроботу рекуператорів, змінюючи уявлення споживача проякісну вентиляцію. Комфорт та простота керування роботоювентиляційних систем PRANA робить експлуатацію рекуператорівзручною та доступною пересічному споживачу. Стаціонарнекерування та загублені пульти дистанційного керування — уминулому.

Офіційний додаток Prana Remote Control для смартфонів робитькерування мікрокліматом оселі простим і невимушеним.Мобільний додаток Prana Remote Control дає змогу переключатирежими роботи, змінювати швидкість повітрообміну та яскравістьіндикації, вмикати такі додаткові функції як «таймер сну», «міні-догрів», «провітрювання» та інші.

Енергоефективність = заощадження

В зимовий період

Часто, у пошуках шляхів заощадженнятеплоенергії, люди перетворюють будинкина “термоси”. Однак, глобальний тренд доутеплення фасадів має й негативні наслідки:ризик надмірної вологості приміщень, зниженняпоказників повітрообміну, і, як наслідок —підвищення рівня забрудненості повітряпродуктами згоряння, випаровуваннями, СО2,небезпечними для здоров’я людини складовимибудівельних матеріалів та побутової хімії.Природний повітрообмін шляхом відкриваннявікон спричиняє втрати тепла, проте не здатенвирішити цю проблему. Рекуператор PRANAзабезпечує постійний приток свіжого повітря тавидалення відпрацьованого.Конструкція теплообмінника гарантуєзбереження до 96 % тепла в приміщенні.

В літній період

Вартість холодного повітря (кондиціонування)в середньому перевищує вартість тепла у 2 рази.Проте, кондиціонери лише охолоджують по колунаявне в приміщенні повітря.Фільтр, встановлений в середині кондиціонера,швидко забруднюється пилом, пилком рослин,бактеріями, отже через деякий час такогоохолодження, люди відчувають запаморочення,головні болі, важке дихання. Наступний крок —відкривання вікон, куди разом із відпрацьованимповітрям виходить і бажана (цінна) прохолода.А отже, виникає потреба знову вмикатикондиціонер.Робота рекуператора PRANA у парі зкондиціонером дозволяє забезпечитиприміщення свіжим вуличним повітрям,зберігаючи приємну прохолоду в серединіприміщення.

Загальні характеристики
Діаметр (мм) 200
Приплив, м 3 /год 108
Витяжка, м 3 /год 100
ККД% 96
Споживання е/е, Вт/год рекуператор 4-17
«міні-догрів» 51
Тип Рекуператор
Оплата
Готівкова
– при доставці кур'єром;
– післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки «Нова Пошта», «Міст Експрес».
Безготівкова
– оплата на розрахунковий рахунок, після оформлення замовлення висилаємо рахунок-фактуру який Ви можете оплатити в касі відділення будь-якого банку (цей варіант можливий як для фізичних, так і для юридичних осіб)
Доставка
np meest
Кур'єром до дверей по всій Україні
Адресна доставка товарів здійснюється кур'єрами службами доставки «Нова пошта», «Міст Експрес».
np meest delivery sat
До відділення
На території України Ви можете отримати товар в представництві будь-якої із цих служб доставки: Нова Пошта, Міст Експресс, Автолюкс, САТ.
Відгуки про товар

Немає відгуків про цей товар.

Залишити відгук