Рекуператор Прана 250

Виробник Прана
Модель Рекуператор PRANA-250
Наявність На складі

Ціна 13800 грн

Кількість

Приплив

650 м3/год

Витяжка

610 м3/год

Одночасна робота

ККД

74-51%

Споживання енергії

20-120 Вт*год

Міні-догрів

Довжина робочого модуля

від 610 мм

Діаметр

250 мм

Діаметр монтажного отвору

270 мм

Утеплення корпусу

Система управління

пульт ДУ, Сontrol block DP/A

Мідний теплообмінник

Так

Сертифікат

Європейський сертифікат якості СЕ

Рекуператор повітря Прана 250 Івано-Франківськ

Призначення рекуператора

Забезпечення ефективної, приточно-витяжної вентиляції в квартирах, будинках, комкерційних установах, громадських закладах

Зменшення витрат на опалення/кондиціювання, за рахунок природньої рекуперації повітря (на 20-70%)

Вирішення проблем з вологістю та пліснявою, що часто зустрічаються в “герметичних” будівлях

Створення приємного мікроклімату в приміщенні, за рахунок виведення забрудненого повітря та притоку свіжого, наповненого киснем та іонами.

  • Мідний теплообмінник забезпечує неперевершену рекуперацію і природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком.
  • Модель застосовується на об’єктах виробничо-промислового призначення (заводи, торговельні центри, спортивно-розважальні комплекси, басейни, приміщення сільськогосподарського сектору тощо). Модель можна також застосовувати на об’єктах побутового призначення (приватні будинки, квартири).
  • Система призначена для монтажу всередині приміщення. При необхідності система передбачає підключення довгих розгалужених вентиляційних витяжних та/або припливних каналів (Σ∆р350па).
  • З метою забезпечення безпечних умов експлуатації в умовах підвищенної вологості передбачено, що живлення системи ПРАНА-250 забезпечується від джерела постійного струму напругою +24В. Підключення до мережі перемінного струму 220В відбувається через AC/DC перетворювач (адаптер).
  • Європейський сертифікат якості СЄ.


До усіх модифікацій блоків управління системою вентиляції PRANA- 250 пропонується дистанційний пульт (входить до стандартної комплектації).

Професійні сенсорні блоки управління:Сontrol block DP Prana250 - набір модулів для кріплення на DIN рейку, який складається з блока керування і блока живлення (входить до стандартної комплектації).

Сontrol block А Prana250 - блок управління у пиловолого-захищенному корпусі з мережевим вимикачем (опція).

Рекуператор ПРАНА – унікальна інноваційна система вентиляції повітря

Рекуператор Prana — це приточно-витяжна прямоточна система вентиляція (приток і витяжка відбуваються одночасно без змішування повітряних потоків). Корпус вентиляційної системи виконано з харчового АВС пластику. В якості рекуператора повітря використовується високоефективний мідний теплообмінник.

Система видаляє з приміщення повітря, яке забруднено мікрочасточками пилу та диму і забезпечує приток свіжого і чистого повітря ззовні. При цьому припливне та витяжне повітря проходить різними каналами і не змішується. Під час вентиляції відбувається міжканальна передача тепла, що, власне, й забезпечує енергоефективність системи у будь-яку пору року. Можливість регулювати обсяг повітря, що надходить і видаляється, забезпечує комфорт в приміщенні.

Рекуператор тепла – найбільш сучасний метод збереження енергії

Обираючи звичайну приточну вентиляцію, варто пам'ятати, що зимовий період приміщення буде охолоджуватися. Цього не відбудеться при застосуванні системи з рекуперацією. Рекуперація (від англ. recuperation - зворотнє отримання) сьогодні стає все більш популярною. Нагріте повітря, що видаляється зсередини приміщення, передає тепло холодному повітрю ззовні через стінки теплообмінника. Завдяки рекуператору ПРАНА коефіцієнт утилізації тепла системою сягає 91%. Те, що система ПРАНА не містить фільтрів, дає змогу отримувати свіже живе повітря, коефіцієнт енергетичної якості якого складає 95-97%. Влітку це дає змогу зберігати комфортну прохолоду кондиціонера, а це подвійна вигода: по-перше, знадобиться менш потужний (а це означає – більш дешевий) кондиціонер, по-друге, можна досягти значної економії електроенергії під час його експлуатації (енергоспоживання рекуператора ПРАНА – до 30 Вт/год в середньому).

Це промислова серія рекуператорів, які можуть встановлюватися двома способами.
1. Вентиляційні системи які вільно розміщуються в приміщеннях та кріпляться до поверхні хомутами чи кронштейнами, після цього до системи під’єднуються повітропроводи. Роботи проводяться у відповідності з розробленим проектом.
2. Якщо рекуператори PRANA-340А чи 340S монтуються в стіні, що межує з вулицею, необхідно пробурити отвір під кутом 3-5 градусів у сторону вулиці. Робочий модуль фіксується всередині отвору за допомогою ущільнювача або монтажної піни, після цього до системи під’єднуються повітропроводи.
Роботи проводяться у відповідності з розробленим проектом. Монтажні отвори: «PRANA 250» (промислова) – отвір 300 мм; «PRANA 340A» (промислова) – отвір 350 мм; «PRANA 340S» (промислова) – отвір 350 мм. Наші спеціалісти якісно виконують усі процеси. Завдяки цьому гарантується довготривала та безперебійна робота вентиляційної системи.