Рекуператор Прана 340A

Виробник Прана
Модель Рекуператор PRANA-340A
Наявність На складі

Ціна 13800 грн

Кількість

Приплив

540 м3/год

Витяжка

520 м3/год

Одночасна робота

ККД

78-54%

Споживання енергії

30-110 Вт*год

Діаметр

340 мм

Діаметр монтажного отвору

360 мм

Утеплення корпусу

Система управління

за допомогою димера

Мідний теплообмінник

Так

Ламаний канал

Так

 

Призначення рекуператора

Забезпечення ефективної, приточно-витяжної вентиляції в квартирах, будинках, комкерційних установах, громадських закладах

Зменшення витрат на опалення/кондиціювання, за рахунок природньої рекуперації повітря (на 20-70%)

Вирішення проблем з вологістю та пліснявою, що часто зустрічаються в “герметичних” будівлях

Створення приємного мікроклімату в приміщенні, за рахунок виведення забрудненого повітря та притоку свіжого, наповненого киснем та іонами.

  • Мідний теплообмінник забезпечує неперевершену рекуперацію і природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком.
  • Керування системою вентиляції «Прана-340А» відбувається за допомогою 1-го димера (реостатний вимикач), 2-х димерів або за допомогою професійного блоку управління, який дозволяє встановити для вентиляційної системи п'ять основних режимів роботи: «Пасив», «Зворотна рекуперація», «Приплив», «Витяжка» і «Рекуперація», а також дозволяє плавно регулювати повітрообмін, таким чином перекриває будь-які, навіть теоретичні, потреби якісного повітрообміну.
  • Модель Прана-340А виготовляється в варіанті для монтажу в стіні з можливістю (під замовлення) наступного підключення стандартних приточних і витяжних каналів.
  • Розроблена з метою забезпечення вентиляцією приміщень великої площі та з особливими умовами експлуатації, запущена в серійне виробництво з відповідними технічними властивостями.
  • Модель застосовується на об'єктах виробничо-промислового призначення (заводи, торговельні центри, спортивно-розважальні комплекси, басейни, приміщення сільськогосподарського сектору). Модель можна також застосовувати на об’єктах побутового призначення.

Рекуператор ПРАНА – унікальна інноваційна система вентиляції повітря

Рекуператор Prana — це приточно-витяжна прямоточна система вентиляція (приток і витяжка відбуваються одночасно без змішування повітряних потоків). Корпус вентиляційної системи виконано з харчового АВС пластику. В якості рекуператора повітря використовується високоефективний мідний теплообмінник.

Система видаляє з приміщення повітря, яке забруднено мікрочасточками пилу та диму і забезпечує приток свіжого і чистого повітря ззовні. При цьому припливне та витяжне повітря проходить різними каналами і не змішується. Під час вентиляції відбувається міжканальна передача тепла, що, власне, й забезпечує енергоефективність системи у будь-яку пору року. Можливість регулювати обсяг повітря, що надходить і видаляється, забезпечує комфорт в приміщенні.

Рекуператор тепла – найбільш сучасний метод збереження енергії

Обираючи звичайну приточну вентиляцію, варто пам'ятати, що зимовий період приміщення буде охолоджуватися. Цього не відбудеться при застосуванні системи з рекуперацією. Рекуперація (від англ. recuperation - зворотнє отримання) сьогодні стає все більш популярною. Нагріте повітря, що видаляється зсередини приміщення, передає тепло холодному повітрю ззовні через стінки теплообмінника. Завдяки рекуператору ПРАНА коефіцієнт утилізації тепла системою сягає 91%. Те, що система ПРАНА не містить фільтрів, дає змогу отримувати свіже живе повітря, коефіцієнт енергетичної якості якого складає 95-97%. Влітку це дає змогу зберігати комфортну прохолоду кондиціонера, а це подвійна вигода: по-перше, знадобиться менш потужний (а це означає – більш дешевий) кондиціонер, по-друге, можна досягти значної економії електроенергії під час його експлуатації (енергоспоживання рекуператора ПРАНА – до 30 Вт/год в середньому).

Це промислова серія рекуператорів, які можуть встановлюватися двома способами.
1. Вентиляційні системи які вільно розміщуються в приміщеннях та кріпляться до поверхні хомутами чи кронштейнами, після цього до системи під’єднуються повітропроводи. Роботи проводяться у відповідності з розробленим проектом.
2. Якщо рекуператори PRANA-340А чи 340S монтуються в стіні, що межує з вулицею, необхідно пробурити отвір під кутом 3-5 градусів у сторону вулиці. Робочий модуль фіксується всередині отвору за допомогою ущільнювача або монтажної піни, після цього до системи під’єднуються повітропроводи.
Роботи проводяться у відповідності з розробленим проектом. Монтажні отвори: «PRANA 250» (промислова) – отвір 300 мм; «PRANA 340A» (промислова) – отвір 350 мм; «PRANA 340S» (промислова) – отвір 350 мм. Наші спеціалісти якісно виконують усі процеси. Завдяки цьому гарантується довготривала та безперебійна робота вентиляційної системи.