Рекуператор повітря PRANA-340A

Виробник Prana
Модель Рекуператор PRANA-340A
Наявність На складі

Ціна 11682 грн

Кількість

Діаметр корпусу робочого модуля

340 мм

Діаметр монтажного отвору

350 (250) мм

Обсяги повітрообміну при рекуперації

Приток

540 м3/год

Витяжка

520 м3/год

Обсяги повітрообміну при односторонньому русі вентиляторів

Приток

1100 м3/год

Витяжка

1100 м3/год

ККД%

78-54

Споживання електроенергії

від 30 Вт/год до 110 Вт/год, залежно від режиму роботи

 

Всередині робочого модуля міститься мідний теплообмінник, завдяки якому відбувається теплообмін (рекуперація).

Мідний теплообмінник забезпечує неперевершену рекуперацію і природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком.

Розроблена з метою забезпечення вентиляцією приміщень великої площі та з особливими умовами експлуатації, запущена в серійне виробництво з відповідними технічними властивостями.

Керування системою вентиляції «Прана-340А» відбувається за допомогою 1-го димера (реостатний вимикач), 2-х димерів або за допомогою професійного блоку управління, який дозволяє встановити для вентиляційної системи п'ять основних режимів роботи: «Пасив», «Зворотна рекуперація», «Приплив», «Витяжка» і «Рекуперація», а також дозволяє плавно регулювати повітрообмін, таким чином перекриває будь-які, навіть теоретичні, потреби якісного повітрообміну.

Модель рекуператора Прана-340А виготовляється в варіанті для монтажу в стіні з можливістю (під замовлення) наступного підключення стандартних приточних і витяжних каналів.

Дана модель застосовується на об'єктах виробничо-промислового призначення (заводи, торговельні центри, спортивно-розважальні комплекси, басейни, приміщення сільськогосподарського сектору). Модель можна також застосовувати на об’єктах побутового призначення.