Рекуператор Прана 340S

Виробник Прана
Модель Рекуператор PRANA-340S
Наявність На складі

Ціна 19800 грн

Кількість

Приплив

1100 м3/год

Витяжка

1020 м3/год

Одночасна робота

ККД

78-48%

Споживання енергії

80-310 Вт*год

Діаметр

340 мм

Діаметр монтажного отвору

350 мм

Утеплення корпусу

Система управління

за допомогою димера

Мідний теплообмінник

Так

Сетифікат

Європейський сертифікат якості СЕ

 

Призначення рекуператора

Забезпечення ефективної, приточно-витяжної вентиляції в квартирах, будинках, комкерційних установах, громадських закладах

Зменшення витрат на опалення/кондиціювання, за рахунок природньої рекуперації повітря (на 20-70%)

Вирішення проблем з вологістю та пліснявою, що часто зустрічаються в “герметичних” будівлях

Створення приємного мікроклімату в приміщенні, за рахунок виведення забрудненого повітря та притоку свіжого, наповненого киснем та іонами.

  • Мідний теплообмінник забезпечує неперевершену рекуперацію і природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком.
  • Розроблена з метою забезпечення вентиляцією приміщень великої площі і з особливими умовами експлуатації, запущена в серійне виробництво з відповідними технічними властивостями.
  • Система дозволяє підключення розгалужених припливних та витяжних каналів (ΣΔР≤350Па).
  • Модель Прана-340S виготовляється як у варіанті для монтажу всередині приміщення з наступним підключенням стандартних приточних і вытяжних каналів, так і у варіанті для монтажу в стіні.
  • Керування системою вентиляції «Прана-340S» відбувається за допомогою 1-го димера (реостатний вимикач) або 2-ох димерів.
  • Модель застосовується на об'єктах виробничо-промислового призначення (заводи, торговельні центри, спортивно-розважальних комплекси, басейни, приміщення сільськогосподарського сектора). Модель можна також застосовувати на об’єктах побутового призначення.
  • Європейський сертифікат якості СЄ.

Рекуператор ПРАНА – унікальна інноваційна система вентиляції повітря

Рекуператор Prana — це приточно-витяжна прямоточна система вентиляція (приток і витяжка відбуваються одночасно без змішування повітряних потоків). Корпус вентиляційної системи виконано з харчового АВС пластику. В якості рекуператора повітря використовується високоефективний мідний теплообмінник.

Система видаляє з приміщення повітря, яке забруднено мікрочасточками пилу та диму і забезпечує приток свіжого і чистого повітря ззовні. При цьому припливне та витяжне повітря проходить різними каналами і не змішується. Під час вентиляції відбувається міжканальна передача тепла, що, власне, й забезпечує енергоефективність системи у будь-яку пору року. Можливість регулювати обсяг повітря, що надходить і видаляється, забезпечує комфорт в приміщенні.

Рекуператор тепла – найбільш сучасний метод збереження енергії

Обираючи звичайну приточну вентиляцію, варто пам'ятати, що зимовий період приміщення буде охолоджуватися. Цього не відбудеться при застосуванні системи з рекуперацією. Рекуперація (від англ. recuperation - зворотнє отримання) сьогодні стає все більш популярною. Нагріте повітря, що видаляється зсередини приміщення, передає тепло холодному повітрю ззовні через стінки теплообмінника. Завдяки рекуператору ПРАНА коефіцієнт утилізації тепла системою сягає 91%. Те, що система ПРАНА не містить фільтрів, дає змогу отримувати свіже живе повітря, коефіцієнт енергетичної якості якого складає 95-97%. Влітку це дає змогу зберігати комфортну прохолоду кондиціонера, а це подвійна вигода: по-перше, знадобиться менш потужний (а це означає – більш дешевий) кондиціонер, по-друге, можна досягти значної економії електроенергії під час його експлуатації (енергоспоживання рекуператора ПРАНА – до 30 Вт/год в середньому).