Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячні панелі (батареї)

Сортувати:
Очікується
Сонячна батарея ABi-Solar AB450-72MHC
ABi-Solar
₴ 6 614
Очікується
Сонячна батарея ABi-Solar AB590-78MHC
ABi-Solar
₴ 8 331
Очікується
Сонячна батарея Altek ALM-10M
Altek
₴ 487
Очікується
Сонячна батарея Altek ALM-30M
Altek
₴ 1 011
Очікується
Сонячна батарея Altek ALM-50M
Altek
₴ 1 610
Очікується
Сонячна батарея Canadian Solar HiKu CS3L-370MS
Canadian Solar
₴ 5 586

Сонячні панелі (батареї)

З року у рік споживання відновлюваних джерел енергії все більше і більше стає звичною річчю у нашому повсякденні. Щоразу, отримуючи нові рахунки за споживання енергоносіїв, ми все більше замислюємося над їхньою вартістю.Все частіше, їдучи автомобілем, ми можемо побачити як сучасні українці намагаються стати енергетично незалежними, використовуючи найсучасніші способи енергозбереження та відновлюваної енергії.

Одним із таких способів є встановлення сонячних батарей під ключ, які дозволяють генерувати енергію сонця у струм, придатний для побутового використання.

Сонячні батареї в Україні

Купивши й встановивши сонячні панелі (батареї) на дах власного будинку, не потрібно переживати про підвищення тарифів на електроенергію. Тим більше що довговічність експлуатації позбавить від рахунків і ваших дітей на електроенергію. Купити сонячні панелі (батареї) в Іваано-Франківську, Україні, означає, що не потрібно думати про перепади напруги в мережі та переживати за електропобутові прилади.

Уважно вивчіть всю наявну інформацію і проконсультуйтеся з фахівцями, перед тим як купити сонячні панелі (батареї) для будинку або дачі.
Також не варто забувати, що модулі сонячних панелей (батарей) - основний елемент роботи всієї системи, і необдумане рішення може привести її в непридатність.

З чого складається сонячна батарея?

Придбавши сонячну батарею ми отримуємо власну електростанцію, користування якою не потребує багато додаткових знань, ліцензії тощо, а отримавши «зайву» енергію, споживач може продавати її в мережу за «зеленим тарифом». І найголовніше, що отримає українець – незалежність від якості послуг постачальника електроенергії. Купивши сонячну панель українського виробника чи всесвітнього лідера, замінивши традиційні лампи розжарювання на світлодіодні з високим коефіцієнтом корисної дії споживачі зможуть за відносно невисокої ціни мінімізувати свої витрати на енергоносії. Коли зникне потреба купувати електроенергію, вам ніколи не захочеться повертатися до попередніх рахунків.

Як розрахувати потребу в сонячних батарей для дому?

Якщо у вас виникло бажання купити сонячні батареї для дому, спочатку необхідно провести декілька простих розрахунків. Для розрахунку потреби у сонячних батареях слід виміряти площу (добре освітлену сторону) даху, де розташовуватимуться сонячні батареї. Придатні є ті частини даху, які впродовж дня або більшу частину дня освітлюються сонцем. Наступний етап – обираємо інвертор необхідної потужності.

Купити сонячні батареї в Україні ви можете як в спеціалізованих магазинах, так і в інтернеті. Але, плануючи таку важливу покупку, не забувайте, що тільки справжні фахівці з енергозбереження та використання відновлюваних джерел енергії можуть виконати якісний монтаж та надати фахову консультацію. Найбільшим виробником світового ринку сонячних панелей був і залишається Китай. Ціни на сонячні батареї коливаються в досить широкому діапазоні.

Купуючи сонячні батареї, слід обов’язково звертати увагу на репутацію фірм, які виготовляють сонячні батареї. Найоптимальніший варіант – придбання сонячних панелей у виробників, які здійснюють роботи повного циклу: від виготовлення кремнієвих пластин до контролю над фотоелектричними модулями. Виробники, які стежать за своєю діловою репутацією вкладають значні кошти у науково-дослідні роботи та вдосконалення власної продукції. Автоматизація процесів – запорука якості продукції.

Навіть недорогі сонячні батареї з легкістю витримують найрізноманітніші погодні умови. Увесь догляд полягає в періодичному очищенні поверхні. На ринку є також сонячні батареї, які повертаються за сонцем (трекери), що дозволяє збільшити продуктивність в двічі більше від панелей у стаціонарному положенні. Дах будівлі, повернений до південної сторони - ідеальне місце для сонячної панелі. Стандартна панель розміром 1,6*0,9 м та потужністю 270 Вт з легкістю розміститься на невеличкій ділянці розміром 1,44 м2.

При виборі сонячних батарей необхідно приділити увагу основних технічним характеристикам, які відображають якість продукції, а також звернути увагу на умови обслуговування.

  • Виробника сонячних батарей по рейтингу Tier
  • Тип сонячної батареї: монокристалічна або полікристалічна;
  • Потужність - як правило, від 5 до 590 Вт для однієї батареї (модуля);
  • Ефективність модуля (ККД) - середній показник ~ 16-17%, кращий ~ 19,7%;
  • Робоча напруга - Вольт;
  • Робочий струм - Ампер;
  • Максимальна напруга системи - Вольт (при складанні сонячних електростанцій середньої і великої потужності);

Найпопулярніші виробники сонячних батарей

LONGi Solar, JA Solar, Jinko Solar, Canadian Solar, Yingli Solar, SUNPOWER, Panasonic, Trina Solar, Risen

Чи витримають град сонячні батареї?

Сонячні батареї (панелі) спроєктовані таким чином, щоб витримувати екстремальні погодні умови, в тому числі й великий град. Всі сонячні панелі мають у своїй конструкції спеціальне загартоване скло, стійке до сильних механічних впливів. Тому градом не розіб'є сонячну батарею.

Яка потужність однієї сонячної батареї?

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти велику кількість моделей сонячних батарей, що відрізняються за розміром і потужністю. Цце модулі невеликих розмірів і потужністю від 10 Вт і повнорозмірні модулі для побудови потужних домашніх і промислових систем потужність одного модуля від 250 до 590 Вт. З кожним роком потужність і ефективність панелей збільшується, тому межа є умовною.

Чи не розіб'ється сонячна батарея при доставці?

Доставка може здійснюватися як нашим кур'єром, так і поштовими службами. Обов'язковою умовою доставки є дерев'яна обрешетування панелей, яке входить у вартість послуги служби доставки. Із заводу панелі приходять упаковані в палеті та в щільному гофрованому картоні в середньому по 27-31 штуки. Розмір і вага палети залежить від моделі сонячної батареї, тому ці дані уточнюйте у нашого менеджера.

Термін служби та гарантія

Заявлений термін служби сонячної панелі може відображати впевненість виробника в якості виробленої продукції. Солідні виробники мають гарантію 25 років на 80-90% потужності модуля, а також 5-10 років на механічні пошкодження. Важливо правильно вибрати продавця або монтажника, які забезпечать вам правильний вибір і режими роботи вашої системи сонячної станції.