Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячна батарея LONGi Solar LR4-72HPH-450M

Оцінка користувачів:
0 (0 відгуків)
Модель: LR4-72HPH-450M
Наявність: є на складі
Виробник: LONGi Solar
Загальний опис

Завдяки використанню передових монопластин та технології стійкості до світлової деградації (LID), LONGi пропонує гарантію першого року роботи фотоелектричних модулів ≥98%

LONGi також забезпечує 10-річну гарантію на матеріали та якість виготовлення фотоелектричних модулів, а також 25-річну гарантію лінійної вихідної потужності з лінійною деградацією на рівні 0,55% на рік для монофаціальних модулів (модулів з однією робочою поверхнею).

Для біфаціальних модулів (модулів з двома робочими поверхнями) гарантія є дійсною впродовж 30 років (з лінійною деградацією 0,45% на рік.

Модулі LONGi пройшли стандартні випробування IECй UL, та продемонстрували відмінну продуктивність в рамках жорстких тестувань третьою стороною.

Компанія LONGi зайняла перше місце у використанні технології розрізання алмазного дроту, що значно збільшує продуктивність пластин на одиницю маси. Компанія LONGi посприяла стандартизації М2(156,75 мм/210 мм) монокристалічної пластини у сфері промисловості. Пластини 180пм та 150пм, для яких компанія LONGi використовує технологію розрізання алмазного дроту, широко використовуються у промисловості. У майбутньому компанія LONGi запустить у виробництво більш тонкі кремнієві монопластини, що зможуть принести більше користі для покупців.

ВЛАСТИВОСТІ

  • У польових умовах невеликі за площею затінення можуть викликати надзвичайне підвищення температури цих частин. Цей феномен дістав назву гарячої точки. Довготривала присутність гарячої точки може призвести до не виправної деградації модулів. Оскільки робочий струм напівкоміркових модулів вдвічі менший за струм повнокоміркових модулів, температуру гарячої точки вдається значно зменшити. Експерименти LONGi показують, що таке скорочення може сягати 10-20°C, що значно збільшує надійність модуля.
  • Робочий струм розрізаних навпіл комірок також зменшується вдвічі, завдяки чому значно зменшуються теплові втрати. Робоча температура відповідно знижується,і надійність модуля покращується наряду зі збільшенням вихідної потужності.
  • Завдяки унікальній конструкції паралельного з’єднання напівкоміркові модулі все ще мають 50% виходу енергії за умови затінення масиву під час сходу або заходу сонця при вертикальному положенні. Окрім того, технологія «Half-cut» здатна покращити вихідну потужність біфіціального модуля при нерівномірному освітленні тильної сторони.
  • За умов високого рівня освітленості напівкоміркові модулі Half-cell (особливо біфаціальні) матимуть більш високий рівень вихідної енергії порівняно зі звичайними модулями. Біфаціальні модулі дозволяють мінімізувати повну зведену вартість електроенергії у регіонах, багатих ресурсами сонячної радіації.

 

 

 

 

 

 

 

 

Механічні параметри
Розміри (Д×B×Ш) 2094х1038х35мм
Кількість комірок 144(6х24)
Маса 23,5кг
Захисне скло Загартоване, 3,2 мм
Розподільна коробка IP 68, 3 діоди
Макс. снігове навантаження 5400 Па
Електричні параметри (STC)
Номінальна потужність (Pmax) 450 Вт
Струм короткого замикання (Isc) 11.6 А
Напруга холостого ходу (Voc) 49,3 В
Струм в точці макс. потужності (Impp) 10,85 А
Напруга в точці макс. потужності(Vmpp) 41,5 В
ККД 20,70%
Допустиме відхилення 0/+5 Вт
Макс. напруга системи 1500 В DC
Номінал запобіжника 20 А
Електричні параметри (NOCT)
Номінальна потужність (Pmax) 333,4 Вт
Струм короткого замикання (Isc) 9,35 А
Напруга холостого ходу (Voc) 46,0 В
Струм в точці макс. потужності (Impp) 8,70 А
Напруга в точці макс. потужності (Vmpp) 38,3 В
Температурні характеристики
Номінальна робоча температура (NOCT) 45±2℃)
Температурний коефіцієнт Pmax -0.370%℃
Температурний коефіцієнт Voc -0.286%℃
Температурний коефіцієнт Isc 0.05%℃
Робоча температура -40℃ до 85℃
Оплата
Готівкова
– при доставці кур'єром;
– післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки «Нова Пошта», «Міст Експрес».
Безготівкова
– оплата на розрахунковий рахунок, після оформлення замовлення висилаємо рахунок-фактуру який Ви можете оплатити в касі відділення будь-якого банку (цей варіант можливий як для фізичних, так і для юридичних осіб)
Доставка
np meest
Кур'єром до дверей по всій Україні
Адресна доставка товарів здійснюється кур'єрами службами доставки «Нова пошта», «Міст Експрес».
np meest delivery sat
До відділення
На території України Ви можете отримати товар в представництві будь-якої із цих служб доставки: Нова Пошта, Міст Експресс, Автолюкс, САТ.
Відгуки про товар

Немає відгуків про цей товар.

Залишити відгук