Автономна сонячна електростанція 8 кВт

Виробник ЕКО ЕНЕРГІЯ ®
Модель Автономна сонячна електростанція 8 кВт
Наявність На складі

Ціна 268054 грн

Кількість

Сонячна батарея Amerisolar AS-6P30-280W

30

Автономний інвертор Abi-Solar SL 5048 Duo MPPT

2

Акумулятор Trojan T105

16

Конектор МС4

10

Кабель 10 mm2 сонячний

30

Електричний захист

1

Комплект паралельного підключення

1

Кріплення сонячних батарей на скатний дах

комплект

Автономна сонячна електростанція 8 кВт - 29,1 кВт*год /добу

Cонячна електростанція автономного типу може застосовуватись для любих об'єктів як основне джерело електроенергії або джерело безперебійного електроживлення. Автономна сонячна електростанція незамінна в місцях, де відсутня можливість приєднатися до зовнішньої електромережі, але є потреба у надійному джерелі електроенергії стабільної якості: для дому, дачі, котеджі, мотелі, АЗК, віддалені від комунікацій виробничі та комерційні об'єкти.

Дана сонячна станція не підтримує паралельну роботу з централізованим джерелом електропостачання, але здатна працювати спільно з дизельним генератором, вітрогенератором та міні ГЕС.

При умові використання AGM або GEL акумуляторів, допускається глибина розряду до 60 і 50% відповідно. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на стабільну роботу системи протягом 4 - 6 років. У випадках з глибокими розрядами, акумуляторні батареї дуже швидко вичерпають свій ресурс і стануть непридатними для нормальної роботи автономної сонячної електростанції.

Переваги автономної сонячної електростанції

- відсутня потреба під'єднуватись до централізованої електромережі
- незалежність від тарифу на електроенергію
- наявність електричного струму за похмурої погоди

Звичайний комплект автономної сонячної електростанції включає сонячні панелі, що генерують енергію сонця, перетворюють не електричну постійного струму та передають її - через контролер заряду акумуляторів. Залежно від напруги контролера, підключається певна кількість акумуляторних батарей. За допомогою інвертора, що відповідає потужності всієї системи, постійний струм перетворюється на змінний та подається безпосередньо до кінцевого споживача.

Автономна сонячна електростанція 3 кВт - 3,7кВт*год /добу