Сонячна електростанція 10 кВт

Виробник ЕКО ЕНЕРГІЯ ®
Модель Сонячна електростанція 10 кВт
Наявність На складі

Ціна 263588 грн

Кількість

Обладнання та матеріали

К-ть

Сонячна батарея Risen RSM60-6-270P

38 шт.

Мережевий інвертор PrimeVOLT PV-10000 T-U

1 шт.

Конектори MC4

8 шт.

Автоматика захисту

2 шт.

Кабель постійного струму

150 м.

Кабель змінного струму

30 м.

Кріплення сонячних батарей на скатний дах

комплект

Необхідна площа

63 м.кв.

Стандартна гарантія на інвертор

5 років

Гарантія на сонячні батареї

10 років

Монтаж та пусконаладка сонячної електростанції

Включено

 

Вартість сонячної електростанції потужністю 10 кВт для дому вказано «під ключ» (основне обладнання, витратні матеріали, шеф-монтаж, пуско-налагоджувальні роботи). В конфігурації сонячної станції вказані сонячні панелі класу Tier 1.

*без доставки на об'єкт

 

Компоненти мережевої сонячної електростанції

Компоненти сонячної електростанції

 

Мережева сонячна електростанція призначена для отримання прибутку по «зеленому» тарифу, економії та зменшення власного споживання елелектроенергії з зовнішньої електромережі.

 

При замовленні сонячної електростанції для приватного домогосподарства, юридичний супровід підключення зеленого тарифу - безкоштовний!

 

Річна генерація сонячної електростанції потужністю 10 кВт, кут нахилу сонячних батарей: 30о

генерація сонячної електростанції 10 кВт*год для дому під ключ в Україні по Івано-Франківській обл.

 

Економічний ефект

Сонячна електростанція 10 кВт виробляє 10 859,29 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи
Вартість кіловата по «зеленому» тарифу складає 0,18 € цента, що дозволить за 1 рік роботи отримати прибуток 1954,67 Euro
 

«Зелений» тариф – механізм, призначений для заохочення до вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії, «зелений» тариф встановлюється до 1 січня 2030 року (згідно з Законом України «Про електроенергетику» ст. 17.1)


Отримати «зелений» тариф може споживач, який має укладений договір на користування елетричною енергією та який встановив у межах свого домогосподарства сонячну станцію потужністю до 30 кВт, що не перевищує потужність, встановлену договором про користування електричною енергією.


Установка мережевої сонячної електростанції для дому допоможе суттєво зменшити споживання електроенергії під час світлої частини доби. Вся енергія, вироблена сонячними батареями, миттєво подається через інвертор до споживачів. Вироблена потужність пропорційна інтенсивності сонячного освітлення. При спільній роботі з електричною мережею, енергія, отримана від сонячних батарей є пріоритетною. Це означає, що при достатній освітленості енергія з зовнішньої електромережі не споживається взагалі, всі надлишки згенерованої енергії віддаються в загальну електромережу по «зеленому» тарифу. При недостатній освітленості та, відповідно менше, кількості енергії, що виробляється сонячною електростанцією, з зовнішньої мережі береться рівно стільки енергії, скільки не вистачає споживачам.


Мережева сонячна електростанція виробляє екологічно чисту електроенергію як мінімум 35-40 років. Всі компоненти системи не вимагають сервісного обслуговування протягом всього терміну експлуатації.


Загальна схема мережевої сонячної електростанції

Загальна схема мережевої сонячної електростанції