SUNPOWER - сонячні батареї | сонячні панелі

SunPower займає 1-е місце з продажів у США, як на ринку приватних, так і комерційних станцій (U.S. Energy Information Administration, 2019). Компанія SunPower - є одним з безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині у квітні 1985 року доктором Річардом Свонсоном (Dr. Richard Swanson), а у 2011 році році увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі), і з того часу є його дочірньою структурою.

Сонячні панелі з найвищою ефективністю в світі, що використовують технологію клітин SunPower® Maxeon®
Більше 750 патентів на сонячні технології

SunPower - це вибір все більшої кількості домовласників і підприємств по всьому світу. І це не дивно, адже з моменту заснування, SunPower є лідером в області глобальних сонячних інновацій. У порівнянні з аналогами, сонячні панелі SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки найефективнішим і сучасним технологіям.

Компанія SunPower розробила власні інтегровані енергосистеми: SunPower Equinox - для приватних домогосподарств, SunPower Helix - для встановлення на даху комерційних будівель і SunPower Oasis Solar Power Plant - для промислових сонячних електростанцій. У поєднанні з високоінтелектуальним програмним забезпеченням, ці системи гарантують високу продуктивність сонячних панелей і є одними з найбільш ефективних і надійних у світі технологій. Перевагою також є низькі витрати на установку, простота монтажу і зручність в обслуговуванні.

SUNPOWER - сонячні батареї | сонячні панелі

Сонячна панель SunPower SPR-P19-410-COM

Високоефективна монокристалічна сонячна панель SunPower® SPR-P19-410-COM

5680 грн

Сонячна панель SunPower SPR-P19-415-COM

Високоефективна монокристалічна сонячна панель SunPower SPR-P19-415-COM

5822 грн

Сонячна панель SunPower SPR-P3-325

Високоефективна монокристалічна сонячна панель SunPower SPR-P3-325

5822 грн

Сонячна панель SunPower SPR-P3-330

Високоефективна монокристалічна сонячна панель SunPower SPR-P3-330

5936 грн