Сонячні батареї Suntech

SUNTECH POWER - найбільший в світі виробник фотоелектричних панелей найвищого класу Tier 1, на ринку сонячної енергетики компанія працює з 2001 року.

За 15 років своєї історії компанія виготовила понад 25 млн. фотоелектричних панелей загальною потужністю 10 ГВт тисячам клієнтів в більш ніж 80 країнах світу.

Стратегією компанії є надання максимально доступу, як для приватних домогосподарств, так і для глобальних корпорацій до найбільш екологічно чистої і доступної енергії сонця.

Компанія протягом останніх років демонструє видатні досягнення і високу продуктивність в таких областях, як лідерство, технологічні інновації, обслуговування клієнтів, а також розвиток стратегічного продукту в регіональних і глобальних ринках.

Компанія має вертикально інтегровані виробництво, від вирощування крем'яних кристалів до кінцевого складання фотоелектричних модулів. Високий рівень автоматизації процесів є запорукою високої якості продукції, що випускається.

Компанія вкладає значні кошти в науково-дослідні розробки R D та постійно застосовують інноваційні досягнення для вдосконалення своєї продукції і технологічних процесів.

Виробничі потужності Suntech Power розташовані в Китаї (Усі, Лоян, Цинхай, Шанхай), в Японії, Німеччині та США, її штаб-квартира розташована в місті Усі, провінція Цзянсу.

Suntech Power- це топовий бренд з гарною репутацією і відмінною якістю.

Сонячні батареї Suntech

Від цього виробника товарів немає