Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Світильники на сонячних батареях

Сортувати:

Світильники на сонячних батареях

Чому варто купити садові світильники на сонячних батареях? Ідеальним рішенням для освітлення газону і доріжок біля заміського будинку або дачі, є установка світильників на сонячних батареях. Застосувавши таке освітлення, Вам не потрібно буде вдаватися до використання електропроводки, адже вбудовані акумулятори забезпечують безперебійну роботу вуличних світильників протягом всієї ночі. Також є моделі з сенсорними датчиками, які автоматично спрацьовують при найменшому русі, таким чином Ви не тільки економите заряд світильника, а й забезпечуєте автоматизацію підсвічування. Це дуже зручно, бо нема потреби шукати вимикач. Інтернет-магазин ЕКО ЕНЕРГІЯ пропонує великий вибір вуличних, садових світильників на сонячних батареях за доступною ціною. На сайті Ви ознайомитеся з фото товару, технічними характеристиками, а також зможете замовити доставлення по Україні.

Принцип дії світильників на сонячних батареях

Принцип роботи вуличних сонячних світильників досить простий. У світлий час вони посилено накопичують енергію, перебуваючи водночас у стані спокою. Але як тільки настають сутінки, вони відразу ж активізують свою роботу й починають активно виділяти світло. Така їхня особливість виникає завдяки особливим датчикам, які розташовані в конструкції вуличного світильника. Процес включення і відключення відбувається автоматично.

Світильники вуличного освітлення на сонячних батареях мають досить просту конструкцію. Вони живляться від батареї акумуляторного типу. Її потужність у середньому має приблизно 700 мА на годину. Протягом дня саме в ній накопичується сонячна енергія. З настанням темряви вона автоматично вмикається. Світло відтворюють діоди LED-формату.

Вуличні світильники на сонячних батареях можуть успішно працювати до 100 000 годин. Сучасні моделі такого обладнання мають захист від корозії, пилоутворення, а також — атмосферних опадів і температурних перепадів. Показник захисту вказується на коробці світильника або його корпусі. Він позначається буквами «IP», біля яких також містяться певні цифри. Чим більшими вони є, тим вищий ступінь захисту приладу вуличного освітлення на сонячних батареях.

Кожен такий світильник працює за індивідуальним принципом. Висота світла, яке він відтворює, становить до десяти сантиметрів. Автономні світильники вуличного освітлення на сонячних батареях працюють доти, поки вистачає заряду в їхньому акумуляторі. Якщо прилад успішно накопичував енергію протягом світлового дня, то він буде успішно відтворювати її всю ніч. Якщо ж на вулиці було мало сонячного світла, швидше за все, він вимкнеться, як тільки закінчиться заряд батареї.

Тому дуже важливо приділити особливу увагу розташуванню вуличного освітлення на сонячних батареях. Його прилади необхідно розмістити в місцях, де на них буде активно потрапляти сонячне світло. Це забезпечить успішну роботу на максимальну кількість циклів. Також краще обирати такі світильники з наявністю датчика руху. З ним вони будуть включатися тільки в тому випадку, якщо біля приладу буде хтось проходити. У такий спосіб значно скорочується витрата енергії та продовжується цикл експлуатації світильників для вуличного освітлення на сонячних батареях.

Види приладів вуличного освітлення на сонячних батареях

Найчастіше такі конструкції класифікуються безпосередньо за способом їхньої установки. Їх виділяють три види:

 • настінні;
 • підвісні;
 • підлогові.

Настінні світильники вуличного освітлення на сонячних батареях розміщують на стінах у житлових і нежитлових будівлях. Найчастіше вони оснащені спеціальним датчиком, який реагує на рухи. Завдяки таким приладам роблять акцент на певних частинах фасаду або спрощують подолання проблемних місць у темну пору доби. Під час розміщення таких світильників особливу увагу варто приділити потраплянню на них сонячного світла. Якщо його недостатньо, то прилад вуличного освітлення на сонячних батареях не зможе якісно виконувати свої робочі функції й повноцінно заряджатися.

Підвісні світильники «підвішуються» на певних конструкціях. Це може бути веранда, альтанка або дерева в саду. Під час встановлення даних приладів вуличного освітлення на сонячних батареях також варто звернути увагу на потрапляння на них сонячного світла.

Підлогові світильники вуличного освітлення на сонячних батареях встановлюють на спеціальні підставки, які закріплюють на землі. Від висоти підставки залежить зона освітлення приладу. Найчастіше висота таких конструкцій не перевищує півтора метра.

Підлогові автономні світильники поділяють на два види:

Класичний (має стандартну конструкцію, яка відрізняється захистом від вологи й особливим кріпленням);
плитковий (нагадує один із видів плитки для тротуарів, найчастіше виконується у формі куба або паралелепіпеда з вбудованою світлодіодним стрічкою).
Прилади вуличного освітлення на сонячних батареях у формі плитки виготовляються з композитних матеріалів або міцного скла, який не піддається ударам. Їхній корпус повністю прозорий або матовий. Такі світильники дуже органічно вписуються навіть у найбільш екстравагантний екстер’єр.

Переваги та недоліки світильників на сонячних батареях

 • Максимальна економічність (для роботи таким світильникам не потрібна електроенергія);
 • можливість встановити у будь-якому місці, не привʼязуючись до електромережі;
 • простоту монтажу;
 • екологічність;
 • безпечність (світильники малої потужності набагато безпечніші за високо потужні моделі);
 • оригінальний дизайн.

Таким чином, сонячні світильники стануть найкращим вибором для організації додаткового вуличного освітлення та створення неповторного екстерʼєру.

Але перш ніж купити садові світильники на сонячних батареях, слід врахувати й незначні недоліки таких освітлювальних приладів:

 • на вуличні ліхтарі на сонячних батареях ціна досить висока (але у довго строковій перспективі таке придбання більш доцільне),
 • лампи на сонячних батареях мають невелику потужність, тому використовувати їх у якості головного джерела вуличного світла не варто,
 • використовувати світильник на сонячній батареї можна лише у регіонах, де багато сонячних днів.

Вуличні світильники на сонячних батареях купити сьогодні простіше за все в інтернет-магазині ЕКО ЕНЕРГІЯ. Ціна на вуличні світильники на сонячних батареях у такому випадку буде оптимальною. Ми пропонуємо лише найкращі моделі відомих брендів, тому гарантуємо надійність та ефективність кожного світильника.