Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Akcome

Akcome - сонячні батареї | сонячні панелі

Jiangsu Akcome Science & Technology Co., Ltd. - високотехнологічна компанія, що спеціалізується на інвестуванні та експлуатації електроенергії, що генерується новою енергією, а також на комплексному забезпеченні фотоелектричних аксесуарів. Це всесвітньо відомий бренд, який в основному розвивається і просувається в провінції Цзянсу, і є однією з провідних компаній в новій енергетичній галузі Китаю. Заснована в березні 2006 року, компанія була зареєстрована на малих і середніх майданчиках Шеньчженьській фондовій біржі в серпні 2011 року (абревіатура акцій: Akcome Technology, а також код акцій: 002610).

Компанія Akcome, що займає перше місце серед промисловців Китаю, повністю експлуатує і обслуговує 1 ГВт мережевий електростанції, що працює на чистій енергії. Для традиційного бізнесу з виробництва фотоелектричних аксесуарів компанія довгий час утримувала лідируючі позиції в галузі, щоб покрити такі продукти, як алюмінієвий каркас полярних батарей, монтажні стійки фотоелектричних елементів і зварювальні стрічки. Крім того, для онлайн-енергетичного бізнесу він включає в себе технічне обслуговування, інспекцію і оцінку нових електростанцій, продаж виробленої енергії, розробку вуглецевих активів, а також експлуатацію нових енергетичних транспортних засобів та зарядних станцій, щоб створити виробничий ланцюжок, що охоплює всі процес від виробництва енергії до споживання.

Крім того, поряд з основною тенденцією трансформації і ескалації галузі, компанія розробила нові продукти в області обробки металів і створила групу якісних клієнтів з SONY, Toyota Tsusho, Simitomo, Philips, BOSCH, Sanyo і Hisense, щоб внести свій внесок в оновлення активів і якості в обробній промисловості. Спираючись на співпрацю між галуззю, університетом і дослідженнями з Академічної робочою станцією Усі і Центром інженерних технологій Цзянсу, компанія дотримується філософію розвитку «Клієнт перш за все, інновації тривають, зміни вітаються, і автор отримує визнання» для проведення практичних досліджень в області технологій і прогнозування. розвиток.

Заглядаючи в майбутнє, компанія буде і далі займатися розробкою нових джерел енергії і надавати якісні універсальні послуги щодо чистої енергії в якості провідного світового постачальника інтегрованих нових енергетичних рішень.

Akcome

Немає жодного товару.