Параметри
Ціна 188700 - 361676 грн
Виробник i
Виберіть виробника товарів

Теплові насоси для опалення будинку

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 7AR E

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 7AR E. Ефективні та енергозберігаючі теплові насоси.

 

231755 грн

Тепловий насос Octopus IS 48

Тепловий насос повітря-вода Octopus IS 48

 

188700 грн

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 9AR E

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 9AR E. Ефективні та енергозберігаючі теплові насоси.

 

243014 грн

Тепловий насос Octopus IS 61

Тепловий насос повітря-вода Octopus IS 61

 

204425 грн

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 13AR E

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 13AR E. Ефективні та енергозберігаючі теплові насоси.

 

290787 грн

Тепловий насос Octopus IS 81

Тепловий насос повітря-вода Octopus IS 81

 

267325 грн

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 17AR E

Тепловий насос BUDERUS LOGATHERM WPL 17AR E. Ефективні та енергозберігаючі теплові насоси.

 

307675 грн

Тепловий насос Octopus IS 120

Тепловий насос повітря-вода Octopus IS 120

361675 грн

Теплові насоси

Вам здається, енергоефективне опалення – це міф? Шукаєте усілякі способи опалення без газу? Може варто спробувати новітню систему економного опалення тепловим насосом?!

Тепловий насос – це агрегат для повністю автономного опалення житла та промислових приміщень без використання дорогого газу, який може як нагрівати воду, так і подавати її.

Тепловий насос - це:

— Екологічний вид опалення для будь-якого типу приміщення;

— Компактність обладнання;

— Економне опалення.

Як це працює?

У своїй роботі теплові насоси «всмоктують» тепло від землі, повітря та води і перетворюють їх в екологічно чисту енергію, завдяки якій опалюється приміщення.

Тепловий насос складається з:

  1. Випарника
  2. Компресора та конденсатора.
  3. Циркуляційного насосу.
  4. Блоку керування
  5. Баку розширення
  6. Термометра
  7. Системи опалення (батареї, труби тощо)
  8. Електробойлера

Тепловий насос для обігріву будинку встановлюється наступним чином: поруч із приміщенням, яке буде опалюватися розташовують випарник з спеціальних мідних труб, які мають алюмінієві пластини. Компресорно – конденсатний блок заповнюють холодоагентом. Сам блок з’єднюють з випарником. Потрапляючи під тиском у випарник холодоагент випаровується . Це відбувається за рахунок різкого зменшення тиску. Як наслідок - обмін тепла між зовнішнім повітрям та внутрішнім у випарнику, що, у свою чергу утворює конденсат, який збирається на стінках випарника у вигляді води або інею. За допомогою конденсатора, у процесі нагрівання отримане тепло переміщується в систему опалення і перетворюється в рідкий стан. У разі отримання необхідної температури регулятор зупиняє компресор. Якщо температура знову знизилася, процес повторюється знову.

Тепловий насос для будинку не потребує капітального ремонту 10 і більше сезонів роботи, що свідчить про його високу надійність у порівнянні з іншими системами опалення. Достатньо профілактичного огляду на початку опалюваного сезону – всі інші процеси відбуваються в системі автоматично і не потребує додаткового контролю. Споживає такий агрегат тільки 25% електроенергії від загальної кількості необхідного енергоносія – решта за рахунок ресурсу землі (природне джерело енергії). Використання теплового насосу для опалення - це ідеальне рішення сучасного українця .

Одним із найбільших недоліків теплових насосів є висока ціна такого обладнання. Слід також пам’ятати, що купувати тепловий насос варто лише у тому випаду, коли приміщення, в якому воно буде застосовано добре теплоізольоване.

Усі теплові насоси можна поділити на:

— Повітряні теплові насоси «повітря-вода», які перетворюють (переносять) тепло з повітря завдяки електроенергії, яка живить роботу компресора. Витрачаючи 1кВт електроенергії утворює в опалюваній системі до 6 кВт теплової енергії.

В Україні цей вид теплового насосу за використанням займає друге місце . Ціна на цей вид теплового насосу дещо демократичніша від інших. Найбільший його недолік один: у холодну пору року багато тепла з повітря не відбереш. Найбільше взимку цей агрегат може працювати до температури - 15 ◦ С. Теплові насоси типу «повітря-вода» працюють за двома компонувальними схемами: спліт і моно. Агрегат схеми «спліт» об’єднує комунікаціями два блоки: зовнішній , який складається з вентилятора і випарника (розташовується біля будинку) та внутрішній, який складається з конденсатора (через шумність слід встановлювати ззовні) та автоматики.

— Теплові насоси «вода-вода» , які черпають енергію тепла з води (річок, озер, грунтових вод, технічних тощо)

— Теплові насоси «повітря-повітря» , які працюють за принципом кондиціонеру з функцією інверсійного режиму, тобто не тільки опалюють зимою, а й прохолоджують влітку.

— Теплонасоси грунт-повітря, які вбирають енергію тепла від землі (з грунту).

Додаткові переваги теплового насосу.

— Тепловий насос - це сучасна, економна, енергоефективна система опалення, яка завдяки використанню природних джерел енергії не шкодить довкіллю і є максимально безпечна для використання.

— Тепловий насос не потребує технічного обслуговування та коштів для додаткових деталей, адже усе, що йому потрібно - напруга електрики.

— Тепловий насос можна адаптувати до будь-якого виду наявного вашого опалення. Його встановлення не потребує використання габаритної техніки, а також можливо використовувати для багатоповерхівок.

— Тепловий насос працює навіть при температурі повітря – 40 С.

У випадку перепаду напруги електроенергії система автоматично включає аварійний електронагрівач і обладнання починає працювати як електричне опалення. При поверненні до нормальної напруги автоматично включається компресор. Щоб купити тепловий насос по вигідній ціні звертайтеся за нашими контактами.

Використовуючи тепловий насос , ви забудете про дорогі енергоресурси!