Тематичні статті від компанії ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

03.04.2020

PV-виробники Tier 1 та як обрати найкращого?

У галузі сонячної енергетики нерідко можна почути про PV-виробників з рейтингу Tier 1. Що це за рейтинг, хто до нього входить, чому слід враховувати цей показник та що ще треба брати до уваги, обираючи високоякісних, надійних та технологічно просунутих виробників сонячних панелей? Дізнайтеся відповіді на ці питання з нашої статті. Що являє собою рейтинг Tier 1? У щоквартальному огляді PV-ринку від Bloomberg New Energy Finance (BNEF) компанії-виробники 1-го рівня розподілені за річною в..

PV-виробники Tier 1 та як обрати найкращого?
25.03.2020

Нові bifacial (двосторонні) сонячні панелі

В панелях bifacial кремнієві комірки сприймають сонячне випромінення з обох сторін – з лицьової і тильної. Використання задньої поверхні для поглинання сонячного випромінення дозволяє суттєво збільшити вироблення електроенергії. За правильного встановлення приріст вироблення може досягати до 20% в залежності від відбивної здатності поверхні під фотомодулями. Двосторонні модулі надають ряд переваг: збільшують генерацію СЕС до 20%; мають кращу окупність, ніж односторонні; знижують..

Нові bifacial (двосторонні) сонячні панелі
24.07.2019

Технології для підвищеної ефективності перетворення сонячної енергії в електричну

У компанії Panasonic заявляють про серйозний намір використовувати гетероструктурну технологію під час виробництва сонячних елементів і прагнення досягти ефективності рівня ++. Авторитетний японський виробник високоефективних модулів HIT® пояснює, яким чином досягається більш висока ефективність елементів і висловлює цілі своїх досліджень і розробок. Гетероструктурні елементи, PERC, перовскіт… Які сонячні (фотоелектричні) елементи виграють битву за ринок фотоелектричних батарей і перегони..

Технології для підвищеної ефективності перетворення сонячної енергії в електричну
31.05.2019

Більше енергії з вашого даху разом з LONGi Solar

Дахова сонячна електростанція є доступним розумним вибором для підприємств і домогосподарств. Виробляючи власну енергію, ви стаєте незалежними від центрального електропостачання, і можете отримати компенсацію за виробітку надлишкової сонячної енергії. Сонячна фотоелектрична станція має безліч переваг, серед яких — мінімізація викидів вуглецю та заощадження електроенергії. Але вибір правильної фотоелектричної системи може бути складним. Ви повинні оцінити місце на вашому даху, обсяг електро..

Більше енергії з вашого даху разом з LONGi Solar
08.03.2019

Підбір обладнання для сонячної електростанції для дому - критерії якості

Звичайні люди, не пов'язані з енергетикою і електрикою, при виборі обладнання для домашньої СЕС повинні покладатися або на слова продавця або на те що знайдуть в Інтернеті, як правило на сайті тих же продавців ... Тому перед покупцем постало питання - як відрізнити хороші модулі від поганих? Чому одні модулі дешевше інших? І чи є сенс платити більше, за модулі, які виглядають так само? Дійсно, відповіді на ці питання для не спеціаліста не очевидні. Всі модулі виробляють електроенергію,..

Підбір обладнання для сонячної електростанції для дому - критерії якості
30.06.2018

Сонячні панелі на основі технології Half Cell

Вже тепер для потреб споживача представлено нову продуктову лінійку полікристалічних модулів на основі технології half - cell. В чому полягає основна продуктивна відмінність модулів half – cell у порівнянні зі стандартними сонячними панелями та чи буде задоволений споживач від їхнього придбання та подальшого користування? Як конструктивно це все виглядає? Сонячні панелі half-cell за своєю конструкцією складаються з 12 комірних стрінгів замість 6 (в звичайних 60-комірних панелях). Таким чином,..

Сонячні панелі на основі технології Half Cell
16.06.2017

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей, рейтинг Tier

Сонячні батареї найдорожчий і найважливіший компонент промислової або домашньої сонячної електростанції, їх правильний вибір визначає ефективність, надійність та довговічність її функціонування. Головний показник це клас якості сонячних батарей. Існує світовий рівень (рейтинг), який поділяє виробників сонячних модулів на три рівні: Tier 1 (найвищий рівень якості), Tier 2-го рівня (середній рівень) і Tier 3 (нижчий рівень). Якщо порівнювати ціну панелей, то різниця між панелями Tier 1 і Tier 3..

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей, рейтинг Tier
15.06.2017

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще?

Основними елементами сонячного модуля є: - Загартоване скло, що запобігає пошкодженню сонячних елементів в процесі транспортування, монтажу та експлуатації сонячного модуля; - Монокристалічні / Полікристалічні сонячні елементи, що перетворюють сонячне світло в електричну енергію; - Ламінуюча плівка EVA герметизує сонячний модуль і забезпечує довгий термін служби; - Тильна плівка ПЕТ (Tedlar) захищає тильну сторону від пошкоджень і забезпечує додаткову герметизацію сонячного модуля; ..

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще?
12.05.2017

Зелений тариф для приватних сонячних електростанцій

Вісім кроків, які потрібно зробити для підключення «зеленого» тарифу для приватних сонячних електростанцій. Чи можна користуватися електроенергією не тільки безкоштовно, але ще і отримувати за це гроші? Як не фантастично звучить, але це може стати реальністю, якщо ви станете власником сонячної електростанції. «Зелений» тариф - спеціальний тариф, за яким закуповується електрична енергія, вироблена за допомогою сонячної електростанції. «Зелений» тариф можуть отримати сонячні електрост..

Зелений тариф для приватних сонячних електростанцій
20.06.2016

Системи вентиляції Прана

Системи вентиляції рекуператор - «Прана»: створені із турботою про людину Дуже часто ми говоримо, що в будинку «нічим дихати», відчуваємо слабкість і запаморочення, нарікаємо на різкі зміни погоди. Але частіше справжніми винуватцями нашого поганого самопочуття є нестача кисню і затхлість домашнього повітря, які являються наслідком відсутності чи поганої роботи системи вентиляції наших будинків, відгуки про яку з кожним днем тільки погіршуються. Причини їх недосконалості не тільки в проект..

Системи вентиляції Прана