Тематичні статті від компанії ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

30.06.2018

Сонячні панелі на основі технології Half Cell

Вже тепер для потреб споживача представлено нову продуктову лінійку полікристалічних модулів на основі технології half - cell. В чому полягає основна продуктивна відмінність модулів half – cell у порівнянні зі стандартними сонячними панелями та чи буде задоволений споживач від їхнього придбання та подальшого користування? Як конструктивно це все виглядає? Сонячні панелі half-cell за своєю конструкцією складаються з 12 комірних стрінгів замість 6 (в звичайних 60-комірних панелях). Таким чином,..

Сонячні панелі на основі технології Half Cell
16.06.2017

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей, рейтинг Tier

Сонячні батареї найдорожчий і найважливіший компонент промислової або домашньої сонячної електростанції, їх правильний вибір визначає ефективність, надійність та довговічність її функціонування. Головний показник це клас якості сонячних батарей. Існує світовий рівень (рейтинг), який поділяє виробників сонячних модулів на три рівні: Tier 1 (найвищий рівень якості), Tier 2-го рівня (середній рівень) і Tier 3 (нижчий рівень). Якщо порівнювати ціну панелей, то різниця між панелями Tier 1 і Tier 3..

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей, рейтинг Tier
15.06.2017

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще?

Основними елементами сонячного модуля є: - Загартоване скло, що запобігає пошкодженню сонячних елементів в процесі транспортування, монтажу та експлуатації сонячного модуля; - Монокристалічні / Полікристалічні сонячні елементи, що перетворюють сонячне світло в електричну енергію; - Ламінуюча плівка EVA герметизує сонячний модуль і забезпечує довгий термін служби; - Тильна плівка ПЕТ (Tedlar) захищає тильну сторону від пошкоджень і забезпечує додаткову герметизацію сонячного модуля; ..

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще?
12.05.2017

Зелений тариф для приватних сонячних електростанцій

Вісім кроків, які потрібно зробити для підключення «зеленого» тарифу для приватних сонячних електростанцій. Чи можна користуватися електроенергією не тільки безкоштовно, але ще і отримувати за це гроші? Як не фантастично звучить, але це може стати реальністю, якщо ви станете власником сонячної електростанції. «Зелений» тариф - спеціальний тариф, за яким закуповується електрична енергія, вироблена за допомогою сонячної електростанції. «Зелений» тариф можуть отримати сонячні електрост..

Зелений тариф для приватних сонячних електростанцій
11.07.2016

Універсальні сонячні панелі Goal Zero

Продукція Goal Zero являє собою ідеально збалансовану суміш портативності, потужності і простоти використання. Продукти Goal Zero - це: різні портативні зарядні пристрої, компактні сонячні панелі, автономні джерела живлення та аксесуари. Все розроблено для використання в повній сумісності один з одним. Goalzero - сонячні батареї, сонячні зарядки Goal Zero - Сонячна енергія, доведена до досконалості. Goal Zero - це американський виробник джерел живлення,..

Універсальні сонячні панелі Goal Zero
20.06.2016

Системи вентиляції Прана

Системи вентиляції рекуператор - «Прана»: створені із турботою про людину Дуже часто ми говоримо, що в будинку «нічим дихати», відчуваємо слабкість і запаморочення, нарікаємо на різкі зміни погоди. Але частіше справжніми винуватцями нашого поганого самопочуття є нестача кисню і затхлість домашнього повітря, які являються наслідком відсутності чи поганої роботи системи вентиляції наших будинків, відгуки про яку з кожним днем тільки погіршуються. Причини їх недосконалості не тільки в проект..

Системи вентиляції Прана
14.06.2016

Теплові насоси

Тепловий насос - це пристрій, який відбирає теплову енергію із землі (води, повітря) і «переносить» її в приміщення. Приблизно 75% опалювальної енергії можна зібрати безкоштовно із природи: грунту, води, повітря й тільки 25% енергії необхідно затратити для роботи самого теплового насоса. Інакше кажучи, власник теплового насосу заощаджує 3/4 коштів, які він би регулярно витрачав на газ, дизпаливо або електроенергію при традиційному опаленні. Теплові насоси використовують безкоштовне ..

Теплові насоси
31.01.2016

Кредитна програма

ПАТ «Банк Львів» В рамках реалізації урядової програми енергозбереження розпочалось кредитування громадян до 30% компенсації суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. До даної групи обладнання входять: геліосистеми, теплові насоси, рекуператори тепла вентиляційного повітря, енергозберігаючі вікна, електричні котли, твердопаливні котли, послуги утеплення фасаду будинку. 20% від суми кредиту (макс. 5 000 грн.) на придбання котлів на будь..

Кредитна програма
19.01.2016

Зелений тариф

Що таке зелений тариф? «Зелений» тариф – механізм, призначений для заохочення до вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії. На сьогодні (за умови постійного зростання ціни на електроносії) сонячні батареї – це надійні інвестиції, які швидко окуповуються. Хто може отримати «зелений» тариф в Україні? Споживач, який має уклажений договір на користування елетричною енергією та який встановив у межах свого домогосподарства сонячну установку потужністю до 30 кВт, що не пер..

Зелений тариф
19.01.2016

Геліосистеми

Геліосистема - обладнання для перетворення енергії сонячної радіації в інші, зручні для використання види енергії (напр., Теплову або електричну через теплову). Геліоустановки застосовують для нагрівання та охолодження води і повітря, сушіння овочів і фруктів, опріснення води, вироблення електроенергії і в інших цілях. Геліоустановкиє екологічно чистими джерелами відновлюваної енергії. Геліосистеми використовуються для: Гаряче водопостачання та опалення приватних котеджів і дач. ..

Геліосистеми