Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Зарядні станції для електромобілів

Сортувати:

Зарядні станції для електромобілів

Заряджання електромобіля може лише на перший погляд здатися зручнішим процесом, ніж заправлення автомобіля. Кілька секунд на під’єднання, потім можна спокійно братися за свої справи, і кілька секунд на від’єднання. Однак є нюанси, і найголовніший — недостатня кількість муніципальних або громадських станцій заряджання. Перед придбанням електромобіля найперше потрібно замислюватися над тим, де, як і за допомогою чого буде заряджатися акумулятор.

Типи зарядок для електрокарів

Людині, далекій від електромобілів, зрозуміло, що вилка та розетка насилу дають раду заряджанню машини. Усі зарядки для електрокарів різні. Тут немає єдиного стандарту, такого, наприклад, як mini-usb для ґаджетів. На сьогодні є 4 види зарядних пристроїв і кілька типів конекторів, які входять до комплекту зарядок і електрокарів:

  • Mode 1 — це найслабший тип, який забезпечує заряджання від побутових мереж. Час на підзаряджання до 12 годин. У спеціалізованому обладнанні немає потреби, просто потрібна розетка й адаптер змінного струму.
  • Mode 2 — варіант зарядної станції змінного струму, також застосовується в побуті. Машина під’єднується до побутової електромережі за допомогою фірмового кабелю, який має захист від перепадів напруги. Тривалість зарядного процесу до 8 годин і застосовується для всіх видів електромобілів. Варто пам'ятати, що зарядки призначені тільки для європейського (220 В) або американського стандарту (120 В). Якщо в Америці був придбаний, наприклад, nissan leaf, то зарядку доведеться замінити на європейську.
  • Mode 3 — найпотужніший режим, який використовується на зарядних станціях зі змінним струмом.
  • Mode 4 для зарядних станцій, де використовується постійний струм. Ці комплекси мають потужність, яка може бути високою для низки електрокарів. Однак машини, що підтримують такий стандарт, заряджають акумулятор за півгодини.

Також зарядні станції можна розподілити на категорії за принципом застосування:

  • для стаціонарного встановлення, підлогова зарядна станція може бути встановлена на відкритій місцевості;
  • портативні зарядні станції для застосування в декількох місцях призначені для бездротового заряджання;
  • для стаціонарного та портативного застосування, це може бути настінна зарядка для використання в побуті або невелика переносна для кріплення на консоль.

Зарядні станції можуть функціонувати автономно, а також їх можна об'єднати в мережу з централізованим керуванням. Щасливі власники електрокарів можуть купити зарядну станцію для електромобіля, вибравши відповідну опцію з каталогу інтернет-магазину ЕКО ЕНЕРГІЯ.