Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

AllTop

Zhongshan ALLTOP Lighting Co., Ltd. є професійним підприємством, розташованим у місті Хенглан, місто Чжуншань провінції Гуандун. Компанія присвячена дослідженню та розробці, виробництву, випробуванню якості та продажам сонячних світлодіодних ліхтарів. Основні лінійки продуктів включають універсальні сонячні вуличні ліхтарі, сонячні світлодіодні настінні світильники, світлодіодні прожектори, світлодіодні ліхтарі тощо. З моменту заснування компанія розширила територію заводу, що займає площу понад 30 000 квадратних метрів . Також компанія інвестувала значні кошти у впровадження вдосконалених машин, таких як високошвидкісний кріпильник чіпів, паяльна машина з переплавленням, паяльна машина для хвиль, аналізатор спектру, тестер сонячних панелей тощо. Все це сприяло ефективному виконанню масових замовлень, задовольняючи потреби клієнтів у всьому світі.

ALLTOP гарантує високоякісний продукт та конкурентоспроможну вартість і прагнемо створити більше переваг для клієнтів. Це змушує компанію здобувати популярність у галузі виробництва сонячних світлодіодних світильників.

ALLTOP працює відповідно до системи управління якістю ISO9001: 2000 та впроваджує вдосконалену систему управління ERP. Вся продукція сертифікована відповідно до CE, TUV, UL, RoHS тощо, і вона широко прийнята клієнтами як вдома, так і за кордоном.

AllTop
Сортувати: