Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Canadian Solar

Canadian Solar - сонячні батареї | сонячні панелі

Компанія Canadian Solar (NASDAQ: CSIQ), заснована в 2001 році в Канаді, працює в якості глобального постачальника енергії з успішними бізнес-дочірніми компаніями в 20 країнах на 6 континентах. Крім участі в якості провідного виробника сонячних фотоелектричних модулів і постачальника рішень для сонячної енергетики, компанія Canadian Solar має географічно диверсифікований трубопровід енергоефективних проектів. З недавнім придбанням компанії Recurrent Energy спільний проект проекту Canadian Solar в даний час складає більше 11,1 ГВт, в тому числі збільшення конвеєра проекту на більш пізньому етапі до більш ніж 2,3 ГВт. Володіючи найпередовішими виробничими потужностями в Канаді, Китаї та В'єтнамі, в компанії Canadian Solar працюють більше 12 000 працівників по всьому світу. За останні 17 років це становить понад 27 ГВт панельних партій або більше 70 мільйонів фотоелектричних модулів.

 

Велика частина виробничих потужностей Canadian Solar розташована в Канаді та Китаї. Потужність заводу в Онтаріо становить понад 500 МВт на рік.

 

Canadian Solar пропонує сонячні модулі, сонячні енергетичні системи, автономні сонячні домашні системи та інші сонячні продукти.

 

Глобальне бізнес-підрозділ Canadian Solar по фотоелектричним проектам працює вже більше шести років і займається розробкою фотоелектричних проектів по всьому світу, спеціалізуючись на розробці проектів, проектуванні систем, проектування та фінансування. Крім того, Canadian Solar може впоратися з розгортанням систем фотоелектричних проектів, потужністю від декількох сотень кіловат до мегават.

 

Canadian Solar
Сортувати: