Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

EGE KABLO

Сонячний кабель EGE KABLO

EGE KABLO була заснована в 1998 році в «Manisa Küçük Sanayi Sitesi» з метою забезпечення турецької кабельної та електро-електронної промисловості. Компанія продовжує свою діяльність з 2003 року в Мурадиє, який знаходиться дуже близько до регіону організованою промисловості Маніси, в зручному місці для автомобільного, залізничного та морського транспорту з його сучасним обладнанням і машинами.

Компанія, яка входить в групу EKINLER, продовжує свою діяльність з 50 професійними співробітниками, машинами та обладнанням з новітніми технологіями в кабельної продукції, на закритій площі 2.500 м2.Компанії має виробничі лінії для виробництва ПВХ-кабелів, ПВХ-макаронів, силіконових кабелів, сонячних (фотоелектричних) кабелів, а також гарячої лудженої дроту, ПВХ-зерна і силіконової глини.

У компанії; Монтажні і енергетичні кабелі на основі ПВХ, низьковольтні кабелі, дистанційні (контрольні) кабелі, кабелі для передачі даних і комп'ютерні кабелі, кабелі, які використовуються в автомобільній промисловості, кремнієві кабелі, сонячні (фотоелектричні) кабелі, кабелі з ізоляцією і оболонкою з спеціального термопластичного компаунда , безгалогенні кабелі, спеціальні кабелі Відповідає стандартам UL і проводиться ПВХ макарони.

Протягом 2011 року з інвестиціями в розмірі 750 000 євро в рамках групи; розпочато виробництво сонячних кабелів типу PV1-F, використовуваних в сонячних енергетичних системах та з'єднувальні обладнанні цих систем. Ми пишаємося тим, що є однією з перших компаній, яка зуміла зробити сертифіковане виробництво сонячних кабелів TÜV Rheinland.

Крім важливості, яку приділяють задоволеності споживача, ефективного виробництва і розуміння послуг; Маючи сертифікати RoHS, HAR, VDE, TÜV, TSE і GHOST, сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001 і незабаром запланований сертифікат системи менеджменту навколишнього середовища ISO 14001, Ege Cable демонструє важливість якості та навколишнього середовища і завойовує довіру своїх клієнтів.

EGE KABLO
Сортувати:
EGE KABLO
₴ 67
EGE KABLO
₴ 312
Конфігурація розгалужувача Вилка 1х2, Розетка 1х2
Тип з'єднувача MC4
Зусилля з'єднання / роз'єднання 50Н
Тип з'єднання проводу обтиск
Максимальний перетин обжим. дроту 6
EGE KABLO
₴ 536
Конфігурація розгалужувача Вилка 1х3, Розетка 1х3
Тип з'єднувача MC4
Зусилля з'єднання / роз'єднання 50Н
Тип з'єднання проводу обтиск
Максимальний перетин обжим. дроту 6