Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

LVT

Компанія ПП "ЛВТ" - існує на Україні з 1995 року, є відомим в Україні виробником, який пропонує якісне електротехнічне обладнання. Найбільшим попитом на вітчизняному ринку користуються стабілізатори напруги львівської торгової марки. Дані пристрої захищають побутову, офісну та іншу техніку від перепадів напруги електромережі та інших аварійних ситуацій. Для цього прилад забезпечує автоматичну підтримку заданого рівня напруги, згладжуючи відхилення від нормальних показників.

Львівська компанія LVT пропонує широкий модельний ряд стабілізаторів напруги, які класифікуються за різними параметрами і характеристикам. За принципом роботи дані прилади поділяються на два види:

електромеханічні: в основі роботи таких стабілізаторів лежать механічні реле;
сімісторних: в даних пристроях перемикачем служать напівпровідникові компоненти, управління якими здійснюється електронікою.

За бажанням можна придбати потужні стабілізатори марки LVT, які встановлюють на вхід в електромережу квартир або приватних будинків, а також менш потужні і доступні за ціною пристрою для захисту окремих електроприладів (газового котла, телевізора, холодильника та ін.). Завдяки використанню стабілізаторів виключається перевантаження електропроводки, запах підгоріло кабелів, передчасний вихід побутової або офісної техніки з ладу з необхідністю проведення дорогого ремонту.

LVT
Сортувати: