Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Літієвий акумулятор BYD B-Box


Представляємо одного з найбільших світових виробників літій-іонних акумуляторів – компанії BYD.

Першою моделлю акумуляторних батарей BYD, поставлених в Україну стала літієва АКБ BYD B-Box. це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) АКБ з системою керування “battery management system” (BMS) для використання з додатковим інвертором. Батарея в першу чергу цікава своєю довговічністю (витримує до 6 тис. Заряду розряду) і небувало довгої, як для акумуляторних батарей, офіційною гарантією – цілих 10 років!

Глибина розряду при цьому може сягати 98%!

У порівнянні зі звичними свинцевокислотними батареями, термін служби яких в 10 разів менше, літій-іонна батарея BYD B-Box характеризується значно більш низькою питомою вартістю зберігання енергії: 1кВт*год електрики, збереженої в BYD B-Box обійдеться власникові приблизно в 5 гривень (в порівнянні з 20 грн. за кВт*год у свинцево-кислотних батарей).

Застосування літієвих батарей BYD B-Box

Батарея BYD B-Box сумісна з автономними та гібридними інверторами таких брендів як SMA, Victron Energy, Goodwe, Solax, і може бути використана як в автономних, так і в автономно-мережевих системах енергопостачання із застосуванням сонячної генерації, або без неї.

Велика ємність батареї і її здатність швидко і майже повністю розряджатися без погіршення характеристик дозволяє використовувати системи на основі АКБ BYD B-Box для тимчасового збільшення пікових навантажень в локальній енергомережі, «підмішуючи» енергію з акумулятора до енергії з мережі загального користування.

Схема гібридної енергосистеми з акумуляторною батареєю BYD та інвертором і контролером Victron Energy

Кластери до 80 кВт*год!

Акумулятори B-Box від BYD можна об’єднувати в кластери, нарощуючи їх сумарну потужність від 2,5 кВт*годин до 80 кВт*годин.


Завдяки модульному дизайну, в один корпус-шафу можна встановити від 1 до 4 батарей по 2.5 кВт*год кожна. Крім того, паралельно можна підключати до 8 таких шаф по 10кВт*год, довівши таким чином сумарну ємність до 80 кВт*год.

Модельний ряд та технічні характеристики BYD B-Box