Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

SINOSOLA

SINOSOLA - сонячні батареї | сонячні панелі

SinoSola, заснована в січні 2006 року, є чудовим виробником сонячних панелей та постачальником сонячної системи. Це високотехнологічне підприємство в галузі R & D, виробництво та продаж з автоматичними виробничими та складальними лініями з можливістю постачання потужністю 1 ГВт.

Ми завжди трималися ідеї спочатку якість, для цього ми досягли сертифікації ISO та китайської сертифікації CQC, європейської TUV / IEC / CE сертифікації, південнокорейської сертифікації KS, бразильської сертифікації INMETRO, австралійської сертифікації CEC, британської MCS та інші міжнародні сертифікати; Наша продукція експортується до Німеччини, Швейцарії, Іспанії, Бельгії та інших європейських країн, а також до Японії, Південної Кореї, Австралії та інших ринків високого класу.

SinoSola пропонує 12-річну гарантію якості, крім того, наша продукція підписується CHUBB & PICC, щоб не залишати за собою глобальних клієнтів.

SinoSola завжди відповідає принципу насамперед якість, вишуканість та висока ефективність, забезпечуючи найкращу професійний сервіс для наших клієнтів та партнерів. Ми докладемо великих зусиль для бренду SinoSola.

SINOSOLA

Немає жодного товару.