Сонячна електростанція 7 кВт

Виробник ЕКО ЕНЕРГІЯ ®
Модель Сонячна електростанція 7 кВт
Наявність На складі

Ціна 147019 грн

Кількість

Обладнання та матеріали

К-ть

Сонячна батарея SINOSOLA SA415-144M

17 шт.

Мережевий інвертор Growatt 7000TL3-S

1 шт.

Конектори MC4

4 шт.

Щит захисту NOARK Electric Shield AC 3-16 RS

1 шт.

Кабель постійного струму

50 м.

Кабель змінного струму

10 м.

Кріплення сонячних панелей на дах (алюміній)

комплект

Необхідна площа

38 м.кв.

Стандартна гарантія на інвертор

5 років

Гарантія на сонячні батареї

12 років

Монтаж та пусконаладка сонячної електростанції

Включено

 

Ціна сонячної електростанції 7 кВт для дому вказана з монтажними роботами «під ключ».

В конфігурації сонячної станції вказані сонячні панелі класу Tier 1.

 

Компоненти мережевої сонячної електростанції

Компоненти мережевої сонячної електростанції

Мережева сонячна електростанція призначена для отримання прибутку по «зеленому» тарифу, економії та зменшення власного споживання елелектроенергії з зовнішньої електромережі.

При замовленні сонячної електростанції для приватного домогосподарства, юридичний супровід підключення зеленого тарифу - безкоштовний!

Річна генерація сонячної електростанції потужністю 7 кВт, кут нахилу сонячних батарей: 30о

генерація сонячної електростанції 7 кВт*год для дому під ключ в Україні по Івано-Франківській обл.

 

Економічний ефект

 

Сонячна електростанція 7 кВт виробляє 7 069,07 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи
Вартість кіловата по «зеленому» тарифу складає 0,16 € цента, що дозволить за 1 рік роботиотримати прибуток 1 131,05 Euro

 

«Зелений» тариф – механізм, призначений для заохочення до вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії, «зелений» тариф встановлюється до 1 січня 2030 року (згідно з Законом України «Про електроенергетику» ст. 17.1)

Отримати «зелений» тариф може споживач, який має укладений договір на користування елетричною енергією та який встановив у межах свого домогосподарства сонячну станцію потужністю до 30 кВт, що не перевищує потужність, встановлену договором про користування електричною енергією.

Мережева сонячна електростанції для дому допоможе суттєво зменшити споживання електроенергії під час світлої частини доби. Вся енергія, вироблена сонячними батареями, миттєво подається через мережевий сонячний інвертор напруги до споживачів. Вироблена потужність пропорційна інтенсивності сонячного освітлення. При спільній роботі з електричною мережею, енергія, отримана від сонячних панелей є пріоритетною. Це означає, що при достатній освітленості енергія з зовнішньої електромережі не споживається взагалі, всі надлишки згенерованої енергії віддаються в загальну електромережу по «зеленому» тарифу. При недостатній освітленості та, відповідно меншій, кількості енергії, що виробляється сонячною електростанцією, з зовнішньої мережі береться рівно стільки енергії, скільки не вистачає споживачам.

Сонячна електростанція не забезпечує резервне електропостачання в разі відключення зовнішньої мережі. Для резервного або автономного живлення можливе застосування автономного або гібридного інвертора з АКБ (акумуляторна батарея).

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції

Сонячна електростанція (СЕС) - є надійною інвестицією з метою збільшення власного прибутку, ефективніша ніж звичайний банківський депозит. Краще вкладати гроші в реальні речі, що будуть працювати і приносити свій дохід, незважаючи на ситуацію в країні.

Сонячна енергетика - це найрозвинутіший бізнес, прибуток від якого гарантовано державою в Законі України «Про електроенергетику». Слід знати, що за виконанням цього закону стежить не лише Україна, а і ряд міжнародних організацій.

Сонячна електростанція - ефективний спосіб зберегти гроші від інфляції, адже при будівництві сонячної електростанції гроші інвестують у гривні, а отримують дохід від продажу електроенергії в «жорсткій» прив'язці до курсу євро.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, отже не відволікає власника від основної діяльності господарства. Додатковим стимулюючим фактором стало прийняття механізму стимулювання галузі через «зелений» тариф, завдяки якому привабливість сонячних електростанцій в Україні вийшла на новий рівень.

При покупці та встановленні сонячної електростанції Ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть Вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

Вигідна інвестиція - економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції від 4,5 років.
Великий термін служби - мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота обладнання більше 35 років.
Додатковий дохід - прибуток від продажу електроенергії по зеленому тарифу, виплати зафіксовані в Євро.

Загальна схема мережевої сонячної електростанції

Загальна схема мережевої сонячної електростанції