Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Trina Solar

Trina Solar - сонячні батареї | сонячні панелі

Trina Solar Limited - китайська компанія, розташована у провінції Цзянсу, з численними філіями в США, Європі, Азії і Латинській Америці, яка включена в індекс сонячної частки PPVX і NYSE. Заснована в 1997 році Jifan Gao, компанія розробляє і виробляє злитки, пластини, сонячні елементи і сонячні модулі. В останні кілька років Trina Solar неодноразово вважалася в списку Fortune з 100 найбільш швидкозростаючих компаній світу.

Trina Solar розробила вертикально інтегрований ланцюжок поставок, від виробництва злитків, пластин і осередків до збірки модулів.

Trina Solar перевершила Yingli як найбільшого в світі виробника сонячних батарей.

До 2018 року Trina Solar поставила понад 40 ГВт сонячних модулів по всьому світу. Це дозволило нам зайняти 17-е місце в рейтингу «500 найбільших підприємств в галузі енергетики в 2018 році». Крім того, наш спадний бізнес включає в себе розробку проектів сонячних фотоелектричних систем, фінансування, проектування, будівництво, експлуатацію та управління, а також комплексні рішення для системної інтеграції для клієнтів. В кінці 2017 року це сонячні проекти підключили приблизно 2 ГВт до глобальної електричної мережі. У 2018 році Trina Solar вперше запустила бренд Energy IoT і тепер прагне стати світовим лідером в області інтелектуальної енергії.

Компанія побили світовий рекорд ефективності сонячних батарей 7 раз в цьому році. На сьогоднішній день Державна ключова лабораторія PV Science і Technology побила 20 світових рекордів по ефективності сонячних елементів і потужності модулів.

мTrina Solar підтримує одні з найсильніших фінансових показників в галузі.

 

Від простих починань в Китаї, Trina Solar розширилася в усьому світі. Зараз продає продукцію більш ніж в 100 країнах і маємо в своєму розпорядженні регіональними штаб-квартирами в Сінгапурі, Токіо, Цюріху та Сан-Хосе, офісами в Мадриді, Мексиці, Чилі, Дубаї, Мілані, Сіднеї та виробничою базою у В'єтнамі і Таїланді. У сукупності модулі Trina по всьому світу витісняють більш 32 мільйонів тонн CO2, що еквівалентно посадці 5,8 мільйона акрів дерев.

Trina Solar є лідером в галузі досліджень і розробок, маючи на сьогоднішній день понад 1300 патентів на сонячні фотоелектричні системи.

Trina Solar гарантує якість нашої продукції з провідною в галузі 25-річної довічною гарантією.

Trina Solar
Сортувати:
Очікується
Сонячна батарея Trina Solar Vertex S TSM-DE09.08 395
Trina Solar
₴ 5 108
Очікується
Сонячна батарея Trina Solar Vertex S TSM-DE09.08 400
Trina Solar
₴ 5 167
Очікується
Сонячна батарея Trina Solar Vertex TSM-DE19 535W
Trina Solar
₴ 6 681
Очікується
Сонячна батарея Trina Solar Vertex TSM-DE19 540W
Trina Solar
₴ 6 739